Współpraca

Oferujesz ciekawy produkt lub usługę i są one związane ze zdrowym stylem życia? Jeśli tak, to zapewne zależy Ci na zdobywaniu potencjalnych klientów. Jak zapewne zauważyłeś, właśnie trafiłeś na portal zdrowepasje.pl. Odwiedzają nas głównie osoby zainteresowane tematyką zdrowego stylu życia, zdrowym odżywianiem się, aktywnością fizyczną i ogólnie wszystkim co jest korzystne dla zdrowia.Artykuły tematyczne (bezpłatnie)Współpraca i reklama

Artykuły tematyczne w specjalistycznych portalach okazują się być dziś jednym z najbardziej skutecznych sposobów reklamy. W portalu zdrowepasje.pl możesz teraz publikować własny artykuł tematyczny. W treści możesz opisać swoje produkty i usługi, przedstawiając ich zalety, a nawet umieścić odnośniki do swojej witryny.

Jeśli jesteś zainteresowany taką możliwością, możemy także do Ciebie oddzwonić i przeprowadzić krótki wywiad telefoniczny, na podstawie którego nasi redaktorzy przygotują najbardziej odpowiedni dla Ciebie artykuł tematyczny

Proponujemy również umieszczenie Twojej reklamy na naszych stronach. Mogą to być banery lub tekst z odnośnikami do Twojej witryny.

Reklama bezpośrednia - Baner reklamowyZa jedynie 50 zł brutto / 24h Twój baner reklamowy o wymiarach 300x250 może wyświetlać się na wszystkich stronach naszej witryny, na okrągło i przez całą dobę! Kwota podlega negocjacji, szczególnie w przypadku długoterminowej współpracy.

Oto jak prezentuje się gabarytowo popularny i najczęściej wybierany baner 300x250:

Baner 300x250

Dlaczego proponujemy akurat ten popularny format? Jest to obecnie najlepiej zoptymalizowana wielkość reklamy pod kątem możliwości wyświetlaczy różnorodnych urządzeń końcowych, zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Istnieje również możliwość przygotowania takiego banera, który będzie w pełni responsywnie dopasowywał się do możliwości wyświetlacza danego urządzenia końcowego. Zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi i graficznymi przygotujemy Twój baner reklamowy i umieścimy go w naszym portalu. Otrzymasz pełen dostęp do statystyk wyświetleń i kliknięć.

Poniżej umieściliśmy przykład wizualizacji banera 300x250 na urządzeniach mobilnych:

Banery - formaty - przykłady

Kolejnym przynoszącym bardzo dobre efekty formatem reklamowym jest baner 336x280:

Baner 336x280

Co z pozostałymi formatami?Istnieje możliwość zaprezentowania Twojej reklamy w portalu w niemalże każdym popularnym formacie. Ceny są każdorazowo w pełni negocjowalne.

Skontaktuj się z nami!W przypadku zainteresowania powyższymi propozycjami zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu +48 604 422 328, codziennie w godzinach od 13.00 do 18.00.

Zespół zdrowepasje.pl