Współpraca

Jako portal stosunkowo nowy, działający od początku roku 2014, jesteśmy wstępnie otwarci na wszelkie formy współpracy.

Oferujesz ciekawy produkt lub usługę i są one związane ze zdrowym stylem życia? Jeśli tak, to zapewne zależy Ci na zdobywaniu potencjalnych klientów. Jak zapewne zauważyłeś, właśnie trafiłeś na portal zdrowepasje.pl. Odwiedzają na głównie osoby zainteresowane tematyką zdrowego stylu życia, zdrowym odżywianiem się, aktywnością fizyczną i ogólnie wszystkim co jest korzystne dla zdrowia.

Statystyki oglądalności naszej witryny wg. Google Analytics - Marzec 2018 - znajdują się tutaj. W marcu odnotowaliśmy ponad 10 000 odsłon stron, a odwiedziło nas prawie 7000 osób zainteresowanych tematyką portalu!

Statystyki oglądalności naszej witryny wg. Google Analytics - 01/04 - 22/04 2018 - znajdują się tutaj. W okresie od 01/04 do 22/04 odnotowaliśmy ponad 25 000 odsłon stron, a odwiedziło nas ponad 16 000 osób zainteresowanych tematyką portalu!

Współpraca

Artykuły tematyczne w specjalistycznych portalach okazują się być dziś jednym z najbardziej skutecznych sposobów reklamy. W portalu zdrowepasje.pl możesz teraz publikować własny artykuł tematyczny. W treści możesz opisać swoje produkty i usługi, przedstawiając ich zalety, a nawet umieścić odnośniki do swojej witryny.

Jeśli jesteś zainteresowany taką możliwością, możemy także do Ciebie oddzwonić i przeprowadzić krótki wywiad telefoniczny, na podstawie którego nasi redaktorzy przygotują najbardziej odpowiedni dla Ciebie artykuł tematyczny

Proponujemy również umieszczenie Twojej reklamy na naszych stronach. Mogą to być banery lub tekst z odnośnikami do Twojej witryny.

W przypadku zainteresowania powyższymi propozycjami zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu +48 604 422 328, codziennie w godzinach od 13.00 do 18.00.

Zespół zdrowepasje.pl