Napisz własny artykuł i zostań autorem w portalu zdrowepasje.pl

śr., 26/09/2018 - 21:04
Napisz i opublikuj własny artykuł w popularnym portalu poświęconym zdrowiu! Witryna zdrowepasje.pl jest codziennie odwiedzana przez tysiące osób, które zdecydowały się prowadzić zdrowszy i bardziej świadomy styl życia, lub właśnie zamierzają podjąć tą kluczową dla nich decyzję!

Jeśli Twój artykuł zostanie zaakceptowany, utworzymy dla Ciebie profil autorski, w którym będziesz mógł umieszczać wszelkie informacje o sobie, jak również odnośniki do własnych blogów. Możesz umieszczać odnośniki również w treściach dostarczanych nam do publikacji!

Autor


Jakie będę miał z tego korzyści?Twoje artykuły będą codziennie czytane przez tysiące osób, a na dodatek regularnie udostępniane na naszych stronach w mediach społecznościowych. Nasze treści cieszą się ogromną popularnością i mają setki tysięcy wyświetleń rocznie! Nasz fanpage na fb jest obecnie obserwowany przez około 20 tysięcy osób! Jeśli zależy Ci na wypromowaniu swojego bloga lub sklepu internetowego, to umieszczanie odnośników w treściach znajdujących się na popularnych witrynach jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów na osiągnięcie tego celu!

Jakie są wymagania? Jak długi powinien być artykuł?Nie ma konkretnych wymagań co do długości treści przesyłanych nam do publikacji. Artykuł powinien być przede wszystkim ciekawy i zawierać istotne informacje - w miarę możliwości udokumentowane bibliografią. Ważnym faktem jest to, aby treść była unikatowa, co oznacza, że skopiowane z innych witryn i wklejane teksty będą jednoznacznie z góry odrzucane. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dla autorów i zapraszamy do współpracy!

Odpowiemy na Twoje pytaniaJeśli masz dodatkowe pytania, możesz skorzystać z formularza kontaktowego. Wszelkich informacji udzielamy również telefonicznie, pod numerem + 48 604 422 328 (codziennie od 13 do 18).