Napisz własny artykuł i zostań autorem w portalu zdrowepasje.pl

Informacje o autorze:

Obrazek użytkownika redakcja
Zespół zdrowepasje.pl

Napisz i opublikuj własny artykuł w popularnym portalu poświęconym zdrowiu! Witryna zdrowepasje.pl jest codziennie odwiedzana przez tysiące osób, które zdecydowały się prowadzić zdrowszy i bardziej świadomy styl życia, lub właśnie zamierzają podjąć tą kluczową dla nich decyzję!

Jeśli Twój artykuł zostanie zaakceptowany, utworzymy dla Ciebie profil autorski, w którym będziesz mógł umieszczać wszelkie informacje o sobie, jak również odnośniki do własnych blogów. Z resztą możesz umieszczać różne odnośniki również w treściach dostarczanych nam do publikacji!

Autor

Jakie będę miał z tego korzyści?

Twoje artykuły będą codziennie czytane przez tysiące osób, a na dodatek regularnie udostępniane na naszych stronach w mediach społecznościowych. Nasze treści cieszą się ogromną popularnością i mają setki tysięcy wyświetleń rocznie! Nasz fanpage na fb jest obecnie obserwowany przez około 20 tysięcy osób! Jeśli zależy Ci na wypromowaniu swojego bloga lub sklepu internetowego, to umieszczanie odnośników w treściach znajdujących się na popularnych witrynach jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów na osiągnięcie tego celu!

Jakie są wymagania? Jak długi powinien być artykuł?

Nie ma konkretnych wymagań co do długości treści przesyłanych nam do publikacji. Artykuł powinien być przede wszystkim ciekawy i zawierać istotne informacje - w miarę możliwości udokumentowane bibliografią. Ważnym faktem jest to, aby treść była unikatowa, co oznacza, że skopiowane z innych witryn i wklejane teksty będą jednoznacznie z góry odrzucane. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem dla autorów i zapraszamy do współpracy!

Odpowiemy na Twoje pytania

Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skorzystać z formularza kontaktowego. Wszelkich informacji udzielamy również telefonicznie, pod numerem + 48 696 793 707 (codziennie od 13 do 18).

Oni już u nas pisali

redakcja

Obrazek użytkownika redakcja
Zespół zdrowepasje.pl

Misia90

Obrazek użytkownika Misia90
Autor jeszcze nie uzupełnił tej informacji w swoim profilu

Paweł Sawalich

Obrazek użytkownika Paweł Sawalich
Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej wydziału chemicznego kierunek biotechnologia leków i kosmetyków.
Pracowałem i współpracowałem z producentami aparatury badawczej z zakresu chromatografii cieczowej i gazowej oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.
Zajmowałem się również technologią oczyszczania i uzdatniania wody basenowej.
Obecnie współpracuję z producentem tworzyw sztucznych.
Prowadzę również swoją firmę w branży zdrowia, urody i rozwoju osobistego.


Paweł Sawalich
+48 602 730 006
pawelsawalich@gmail.com

Agnieszka Motylewska-Kawalec

Obrazek użytkownika Agnieszka Motylewska-Kawalec
Agnieszka Motylewska-Kawalec, jestem magistrem dietetyki klinicznej. Prowadziłam badania na temat wpływu diety ketogennej na stan zdrowia pacjentów cierpiących na choroby neurodegeneracyjne.
Na co dzień prowadzę własną poradnię w Brwinowie, stronę internetową www.zdrowejadlospisy.pl i współpracuję z ATP Gabinet Dietetyczny Pryzmont w Warszawie, w których wspomagam odpowiednio dobraną dietą osoby z różnymi jednostkami chorobowymi oraz prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu dietetyki.
Jestem miłośniczką podróży i dobrej zdrowej kuchni z różnych ciekawych zakątków świata :-)
a.motylewska.kawalec@gmail.com, www.zdrowejadlospisy.pl

Gotowanie od kuchni

Obrazek użytkownika Gotowanie od kuchni
Zwieger to producent noży, garnków, patelni i akcesoriów kuchennych z najwyższej jakości materiałów. Piszemy, by pokazać Wam, co zrobić, żeby gotowanie było prostsze i zdrowsze. Obserwując nasz profil, udoskonalicie swoją technikę, poznacie rady i triki szefów kuchni, a także dowiecie się, na co zwrócić przy wyborze sprzętu kuchennego, jak o niego zadbać, by posłużył przez lata.

Więcej informacji znajdziecie na naszym profilu na Facebooku "Zwieger. O gotowaniu od kuchni", na Instagramie @zwieger.pl oraz na naszej stronie: https://sklep.zwieger.pl/.

vapuj.pl

Obrazek użytkownika vapuj.pl
Autor jeszcze nie uzupełnił tej informacji w swoim profilu

Bartek Zobek

Bartek jest socjologiem, podróżnikiem, muzykiem, autorem strony www.KalendarzPrzygod.pl. Oprócz obozów JOMO (z dala od cywilizacji i bez telefonu) z programami typu Szukanie skarbu, prowadzi największe grupy podróżnicze na polskim Facebooku: Szukam towarzysza podróży i Odsprzedam Wczasy.

Dentyści Saska

Obrazek użytkownika Dentyści Saska
Jesteśmy zespołem lekarzy i asystentek z profesjonalnym podejściem do leczenia oraz dość ciekawym postrzeganiem otaczającej nas rzeczywistości. Lubimy dbać nie tylko o zęby ale i o duszę https://www.facebook.com/dentyscisaska/

Słomka Strawka

Obrazek użytkownika Słomka Strawka
Słomka Strawka to ręcznie produkowana słomka w 100% ze słomy - naturalna i kompostowalna. Przyświeca nam idea less waste i powrót do przeszłości kiedy to używało się tylko takich rurek. Naszym marzeniem jest, aby wszystkie lokale gastronomiczne pokazały swoim klientom, że środowisko nie jest im obojętne i pozbyły się jak najszybciej plastiku, zaczynając o tego niepozornego produktu, który zabija zwierzęta w Ocenach!

Sylwia Sas Jasicka

Autor jeszcze nie uzupełnił tej informacji w swoim profilu

Sephirot Sin

Obrazek użytkownika Sephirot Sin
Dzielę się z Wami swoją najlepszą wiedzą popartą badaniami.
Zapraszam Cię serdecznie na mojego bloga: https://www.sephirotsin.pl

Jeśli szukasz porad oraz ciekawostek na temat szeroko rozumianego zdrowego żywienia,
jestem przekonany, że Ci się u mnie spodoba. Treści, które publikuję, są często kontrowersyjne i niewygodne, lecz zawsze prawdziwe. A o prawdę i świadomość właśnie się rozchodzi, co nie?