Profesjonalne horoskopy od prawdziwego astrologa

Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Obrazek
Horoskopy - Znaki Zodiaku

Stawiam profesjonalne horoskopy na każdą okazję. Horoskopy indywidualne, partnerskie, prognostyczne i nie tylko. Horoskopy nagrywam w popularnych formatach audio i przesyłam nagrania do odsłuchania, bądź udostępniam odnośnik na dysku Google. W taki sam sposób odpowiadam również na wcześniej zadane mi pytania dotyczące sporządzanego horoskopu. Możliwe są również sesje osobiste, telefoniczne, bądź w wybranej przez Ciebie formie komunikacji zdalnej, audio, lub audiowizualnej. Przewidywany czas sesji horoskopowej, to jakieś 45 minut do 1.5. godziny. Koszt sporządzenia jednego rodzaju horoskopu to 100 do 200 zł. Można także zamówić u mnie horoskop w formie pisemnej, np. w pliku PDF. Wówczas czas oczekiwania na taki horoskop waha się od 7 dni do 3 tygodni. 

Profesjonalny horoskop - Przykładowe ceny:

  1. Horoskop miłosny 120 zł
  2. Horoskop osobisty 150 zł
  3. Horoskop prognostyczny krótkoterminowy 150 zł
  4. Horoskop prognostyczny długoterminowy 200 zł

Czym jest astrologia? Astrologia nie jest wróżbiarstwem, lecz prawdziwą nauką, a w dawnych czasach wiedza ta była wykładana na licznych światowej sławy uczelniach. 

Co to jest horoskop indywidualny? Horoskop indywidualny jest symboliczną mapą nieba, uchwyconą w chwili narodzin danego człowieka. Na podstawie takiego horoskopu można się dowiedzieć o sobie bardzo wielu rzeczy, o których inaczej nie mielibyśmy bladego pojęcia.