PIPERINOX - Odchudzanie

Czym jest Piperinox

Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i cechujący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała.

PIPERINOX

KUP TERAZ I PRZEKONAJ SIĘ JAK DZIAŁA PIPERINOX

Produkt wspiera proces trawienia, przyspiesza tempo metabolizmu, pomaga zachować prawidłowy poziom cukru we krwi oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Wielotorowe działanie sprawia, że Piperinox docenią wszystkie odchudzające się osoby, bez względu na stopień nadwagi czy otyłości oraz prowadzony styl życia.

PIPERINOX

KUP TERAZ I PRZEKONAJ SIĘ JAK DZIAŁA PIPERINOX

Piperinox to wieloskładnikowy suplement diety ułatwiający kontrolę wagi ciała ze względu na zawartość czarnego pieprzu, gorzkiej pomarańczy oraz cynamonu. Produkt dzięki zawartości ekstraktu pieprzu kajeńskiego standaryzowanego na zawartość kapsaicyny przyczyna się do redukcji wagi ciała, a zawarty w nim chrom wspiera trawienie oraz utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy zawarty w Piperinox wspomaga metabolizm węglowodanów oraz metabolizm i degradację tłuszczów. Dodatkowo zawarty w produkcie imbir lekarski wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego i działa antyoksydacyjnie, a czarny pieprz wspomaga funkcje oczyszczające wątroby poprzez wsparcie krążenia krwi przez drobne naczynia włosowate i kapilarne.

PIPERINOX
PIPERINOX - Dokumentacja - Opis, skład, certyfikaty, zezwolenia 1 kapsułka PIPERINOX zawiera:
  • Ekstrakt z nasion guarany [22% kofeiny] 200,00 mg
  • Ekstrakt z kory cynamonowca 100,00 mg
  • Ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej [6% synefryny] 100,00 mg
  • Ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego [5% gingeroli] 100,00 mg
  • Ekstrakt z owoców papryki rocznej [10% kapsaicyny] 75,00 mg
  • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – BioPerine® [95% piperyny] 10,00 mg
  • Chrom 40,00 μg (100% RW

PIPERINOX

KUP TERAZ I PRZEKONAJ SIĘ JAK DZIAŁA PIPERINOX

Dziękujemy za zainteresowanie publikowanymi przez nas artykułami! Aby być na bieżąco z codziennymi aktualizacjami, zapraszamy Cię do śledzenia naszej strony w serwisie Facebook, naszego profilu na Pintereście oraz na Twitterze! Możesz również dołączyć do naszej całkiem nowej społeczności na Telegramie.