O nas

Współczesny świat nie jest całkiem przyjazny naszemu zdrowiu i wcale nie jest łatwym zadaniem poradzić sobie z wieloma czyhającymi zagrożeniami, których często nie jesteśmy świadomi.

Dzisiejszy rynek konsumencki napędzany jest bezwzględną żądzą zarabiania pieniędzy. Światowe koncerny produkują coraz to więcej niepotrzebnych i szkodliwych wynalazków, które masowo dewastują nasze zdrowie, a media programują nasze umysły tak, abyśmy byli święcie przekonani, iż tego typu rzeczy są dla nas nie tylko dobre, ale wręcz niezbędne. Do tego dochodzą różnego rodzaju sygnały społeczne, które nasilają i utrwalają nasze błędne przekonania dotyczące konieczności posiadania bądź stosowania pewnych produktów.

Niełatwo jest z dnia na dzień zmienić wieloletnie i niszczące nas nawyki, których przeważnie jesteśmy niewolnikami przez całe lata. W takich kwestiach pomaga intuicja, której generalnie niestety nie potrafimy słuchać, ponieważ nikt nas tego nie uczy, więc jest to swego rodzaju ślepy zaułek, który u większości osób zamyka się na zawsze już w czasach dzieciństwa. Aby w łatwy i przyjemny sposób żyć zdrowo i zgodnie z przyrodą, warto rozwijać i kultywować pasje, zdrowe pasje, które w przyjemny sposób chronią nas przed wszelkim współczesnym złem. Zdrowe pasje, które związane są ze ścisłym kontaktem z przyrodą i ze zdrowym trybem życia, budzą w nas od dawna uśpioną intuicję.

Misją witryny Zdrowe Pasje jest skłanianie czytelników do prowadzenia zdrowego trybu życia. Publikowane są artykuły dotyczące zdrowego stylu życia w świecie, który o zdrowych pasjach niemalże zapomniał. Poruszane są tutaj - między innymi - kwestie związane z rozmaitymi metodami odżywiania się, sposobami radzenia sobie ze stresem, alternatywnymi metodami leczenia, ale także podróżowaniem i zwiedzaniem ciekawych miejsc.