Warunki korzystania

Artykuły publikowane w portalu działającym pod domeną zdrowepasje.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią opinii lub porady medycznej. Wszelkie wskazówki stosujesz tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność!

Administrator serwisu jest Partnerem Amazon i otrzymuje wynagrodzenie z tytułu określonych zakupów dokonywanych za jego pośrednictwem.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały zamieszczone w niniejszej witrynie internetowej (teksty, zdjęcia, filmy itp.) podlegają pełnej ochronie prawnej w świetle przepisów ustawy z dnia 4/02/1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn. z 2006 r., Dz.U. n. 90, poz. 631 z późniejszymi. zm.). Bez pisemnej zgody autora opublikowanych materiałów zabronione jest, między innymi, powielanie treści witryny, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków technicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie treści witryny, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Odnośniki do wszelkich informacji widniejących w niniejszej witrynie mogą być dowolnie udostępniane w sieci internet.