Czy to proste urządzenie poszerza świadomość, potęguje postrzeganie pozazmysłowe i uzdrawia?

Mikołaj Kozyrew był znanym astrofizykiem i jednym z niewielu uczonych, którzy w niekonwencjonalny sposób próbowali rozwikłać tajemnicę zjawiska. Naukowiec opublikował swoją teorię (teoria czasu Kozyrewa), której istotą jest to, że czas nie jest abstrakcyjną wartością, lecz posiada kierunek i energię. W niniejszym artykule przedstawimy podstawy teorii czasu Kozyrewa i z grubsza opiszemy tak zwane zwierciadło Kozyrewa - osobliwy artefakt o nieskomplikowanej konstrukcji.

Od dekad, a może nawet stuleci, ludzie zastanawiają się, czym w rzeczywistości jest czas. Czy czas jest jednym z wymiarów naszego wszechświata? Czy jest on jakąś formą energii? Czy kierunek czasu można odwrócić? Te i inne pytania regularnie skłaniają badaczy do przeprowadzania eksperymentów.

Zjawisko czasu jest dla wielu z nas tematem tak samo fascynującym, jak i trudnym do zrozumienia. Z tego powodu wszelkie prowadzone w tym zakresie badania od zawsze były owinięte grubą warstwą tajemniczości. Jednym z ciekawszych, a jednocześnie najmniej zrozumiałych urządzeń, jakie powstały w celu badania zjawiska czasu, jest tak zwane zwierciadło Kozyrewa.

Zwierciadło Kozyrewa

Mikołaj Kozyrew i jego osobliwy wynalazek

Mikołaj Kozyrew (źródło 1) był znanym astrofizykiem i jednym z niewielu uczonych, którzy w niekonwencjonalny sposób próbowali rozwikłać tajemnicę zjawiska. Naukowiec opublikował swoją teorię (teoria czasu Kozyrewa), której istotą jest to, że czas nie jest abstrakcyjną wartością, lecz posiada kierunek i energię.

Zwierciadło Kozyrewa
Zwierciadło Kozyrewa - Przykładowa konstrukcja zwierciadła

W niniejszym artykule przedstawimy podstawy teorii czasu Kozyrewa i z grubsza opiszemy tak zwane zwierciadło Kozyrewa - osobliwy artefakt o nieskomplikowanej konstrukcji (źródło 2). Choć obecnie nauka nie jest w stanie wyjaśnić zasad działania tego niezwykłego urządzenia, liczne eksperymenty wykazały, że to nieprzeciętne zwierciadło może silnie wpływać na właściwości czasoprzestrzeni, a także uzdrawiać! (źródło 3).

Teoria czasu Kozyrewa

Mikołaj Kozyrew przekonywał, iż czas wpływa na wszechświat, stanowi źródło energii i wprowadza określony porządek. Czas w istotny sposób kształtuje wszelkie występujące we wszechświecie zjawiska. Zgodnie z myślą uczonego, czas ma swój określony kierunek, a gdyby zaczął płynąć odwrotnie, silnie odbiłoby się to na wszystkim co nas otacza.

Swoją teorię czasu Kozyrew opracował na podstawie myśli Alberta Einsteina i Hermanna Minkowskiego. Z ich prac wynika, że grawitacja i czas są swego rodzaju zakłóceniami przestrzeni.

Zagadkowe właściwości zwierciadła Kozyrewa

Zastanawiając się nad możliwymi efektami koncentracji czasu, Kozyrew zaprojektował urządzenie umożliwiające mu osiągnięcie tego celu. Jego niekonwencjonalne podejście do budowy tak niezwykłego artefaktu ma wiele wspólnego z teoriami innego genialnego naukowca - Wilhelma Reicha, ucznia Zygmunta Freuda. Odkrył on, że wszechświat przepełnia uniwersalna energia życiowa i nazwał ją Orgonem. Reich zaprojektował urządzenie będące w stanie przechwytywać Orgon - tak zwany generator Orgonu.

Zwierciadło Kozyrewa - Przykładowa konstrukcja zwierciadła
Zwierciadło Kozyrewa - Przykładowa konstrukcja zwierciadła - Widok środka

Zdaje się, że Kozyrew nie jako pierwszy zauważył pewne ciekawe właściwości luster. Urządzenie o podobnym przeznaczeniu znane było już w XVI wieku, jako „jajo Nostradamusa”. Była to jajowata konstrukcja o wysokości ok. dwóch metrów, składająca się z trzech warstw: miedzianej, mosiężnej i brązowej, połączonych srebrnym drutem. Dolna część była płaska i ustawiona na podłodze, górna zaś – odkryta. Wewnątrz znajdował się fotel, na którym Nostradamus miewał swoje prorocze wizje.

Zwierciadło Kozyrewa to spiralno-cylindryczna konstrukcja, wykonana ze specjalnego stopu aluminium. Zazwyczaj jest na tyle duża, by mógł do niej wejść człowiek, bo właśnie o to w tym chodzi. Zgodnie z teorią uczonego, artefakt ten jest w stanie ekranować i kondensować strumienie czasoprzestrzeni.

Eksperymenty ze zwierciadłem Kozyrewa potwierdzają niezwykłe właściwości tego urządzenia. Osoby, które w celach badawczych umieszczano w zwierciadle, miewały bardzo nietypowe odczucia psychofizyczne, co skrupulatnie opisano w raportach z badań. Podczas pobytu w zwierciadle, niektórzy z uczestników eksperymentów mieli wrażenie wychodzenia z własnego ciała. Odnotowano także przypadki telekinezy i telepatii.

Zwierciadło Kozyrewa - Człowiek leżący w urządzeniu
Zwierciadło Kozyrewa - Człowiek leżący w urządzeniu

Zgodnie z teorią Kozyrewa, jego urządzenie zmienia gęstość czasu, co prawdopodobnie ma istotny wpływ na wyostrzenie percepcji pozazmysłowych. Osoby, które spędzają w komorze kilka godzin, zazwyczaj postrzegają siebie jako uczestników dawnych wydarzeń historycznych, bądź są w stanie zobaczyć przyszłość.

Mechanizm działania zwierciadła Kozyrewa nie został jeszcze poznany. Nie wiadomo, czy lustra przenoszą w czasie świadomość użytkownika, czy też jedynie odbijają one w teraźniejszości zdarzenia z innych chwil, tworząc tak zwany chronomiraż. Czy za niezwykłe właściwości zwierciadeł Kozyrewa odpowiadają w szczególności wklęsłe warstwy aluminium? Tego niestety nie wiemy, choć przypuszcza się, że kształt zwierciadeł ma w tym zakresie pierwszorzędne znaczenie.

Naukowcy badający zwierciadło Kozyrewa stwierdzili wiele niezwykłych właściwości tej konstrukcji. Niekiedy uczestnicy eksperymentów zauważali, pojawiające się w centrum lustra świetliste obiekty, podobne do UFO, czy też pioruna kulistego.

Zwierciadło Kozyrewa - Człowiek siedzący w urządzeniu
Zwierciadło Kozyrewa - Człowiek siedzący w urządzeniu

W trakcie niektórych badań, za pomocą zwierciadła Kozyrewa przesyłano na odległość duże ilości przeróżnych informacji. Przy odmiennej jego konfiguracji, zwierciadło wywoływało całkiem inne zjawiska, takie jak paraliżujący lęk uczestników badań, tworzenie się niezwykłych zórz polarnych, mocne zaburzenia biegunowości magnetycznej i wiele innych dość niepokojących zdarzeń (źródło 3).

Wstrzymanie dalszych eksperymentów ze względu na zagrożenie

Z jakiego powodu z końcem ubiegłego stulecia wszelkie naukowe eksperymenty ze zwierciadłem Kozyrewa zostały wstrzymane, a urządzenie zapadło w niepamięć? Otóż okazuje się, że w pewnym momencie badacze dostrzegli ogromne zagrożenie wynikające z wykorzystywania niezrozumiałych mechanizmów działania tego artefaktu. Co istotne, lustra skonfigurowane w odpowiedni sposób są w stanie nie tylko wpływać na upływ czasu, ale również otwierać drogę do równoległych światów, co także niesie za sobą spore ryzyko. Uczucie strachu, które pojawiało się u uczestników licznych eksperymentów, może wskazywać wpływ rozumnych istot na ludzką świadomość. Dlatego też badania w tej dziedzinie powinny być prowadzone ze szczególną ostrożnością i ze zrozumieniem tego, z czym mamy do czynienia.

Zwierciadło Kozyrewa – Właściwości lecznicze

Lustro Kozyrewa zbudowane jest z aluminiowego walca, który - ze względu na swój rozmiar, kształt i właściwości materiału - może otworzyć dla danej osoby swego rodzaju portal czasoprzestrzenny! W zależności od ustawienia urządzenia, osoba znajdująca się w jego wnętrzu jest całkowicie otoczona aluminiowym cylindrem. Podczas pobytu w zwierciadle, sporo osób doświadcza poszerzenia świadomości. Z punktu widzenia medycyny energetycznej można u badanych osób zaobserwować, iż po krótkim okresie aklimatyzacji organizmu, wykazują one harmonizację wszystkich wewnętrznych mechanizmów regulacyjnych, po której następuje wzrost energii życiowej. Osoby bardziej wrażliwe zazwyczaj nie wytrzymują we wnętrzu urządzenia dłużej niż dziesięć minut!

Zwierciadło Kozyrewa - Człowiek medytujący w urządzeniu
Zwierciadło Kozyrewa - Człowiek medytujący w urządzeniu - źródło

Zwierciadło Kozyrewa – znane również jako komora Kozyrewa - może być z wielkim powodzeniem stosowane do celów terapeutycznych. Przyjmując założenie, że każda choroba ma przyczynę psychologiczną, należy zdać sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie u większości osób nie występuje jedność ciała, umysłu i ducha, wskutek czego, niektórzy ludzie nie mogą cieszyć się zdrowiem. W większości przypadków mamy do czynienia z podzieleniem, lub dysocjacją wspomnianych elementów ludzkiej istoty. W tym miejscu do gry wchodzi zwierciadło Kozyrewa, które umożliwia pacjentom odzyskanie jedności i harmonii istnienia, co przekłada się także na lepszy stan zdrowia fizycznego. Urządzenie pozwala ponownie synchronizować integralność osoby i wspomaga wolną od zakłóceń komunikację między układem nerwowym, podświadomością i DNA komórek (źródło 4).

Bibliografia:

1 - Wikipedia - Nikolai Aleksandrovich Kozyrev;

2 - Psiram - Kozyrev-Spiegel;

3 - Apocalypse - „Czas rodzi energię” – fizyk N.A. Kozyrev;

4 - Wolfgang Meine Physiopraxis - Kozyrev Spiegel.