Scizer – najsilniejsza broń w walce z uporczywą tkanką tłuszczową i cellulitem

Scizer – najsilniejsza broń w walce z uporczywą tkanką tłuszczową i cellulitem

Wbrew powszechnemu przekonaniu, uporczywa tkanka tłuszczowa i cellulit dotykają nie tylko osób z nadwagą. To powszechne problemy, z którymi nawet mimo intensywnych ćwiczeń i zdrowego stylu życia, nie zawsze można sobie poradzić. Scizer to innowacyjna metoda, dzięki której pozbędziesz się swoich kompleksów szybko i bez wysiłku!
Scizer – najsilniejsza broń w walce z uporczywą tkanką tłuszczową i cellulitem
Scizer – najsilniejsza broń w walce z uporczywą tkanką tłuszczową i cellulitem

Scizer – skoncentrowana siła HIFU

Zdarza się, że cellulit lub tkanka tłuszczowa są niezwykle oporne na działanie różnych zabiegów lub są poza ich zasięgiem, z racji głębokiego zlokalizowania. Innowacyjny zabieg Scizer w Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie z łatwością rozprawia się nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Ponieważ oporna tkanka tłuszczowa i cellulit wymagają znacznie intensywniejszego oddziaływania, głowica urządzenia Scizer wysyła skoncentrowaną falę ultradźwiękową na głębokości aż 13 milimetrów. Wiązki fal stosowanych podczas zabiegu Scizer oddziałują nie tylko głębiej, lecz także znacznie mocniej i szybciej niż ma to miejsce przy innych zabiegach. To pozwala na trwałe i szybkie niszczenie komórek tłuszczowych.

Urządzenie, którym wykonywany jest zabieg, zostało wyposażone w precyzyjny skaner. Pozwala to na emitowanie wiązki ultradźwięków punkt po punkcie na obszarze 46x46 mm. Aby zminimalizować odczucia bólowe, głowica urządzenia ma działanie chłodzące, dzięki czemu możliwe jest emitowanie mocniejszej wiązki przy mniejszym odczuciu bólu. Skoncentrowana fala ultradźwiękowa działająca głębiej i silniej niż dotychczas w połączeniu ze skanerem daje rezultaty, jakich nie jest w stanie zagwarantować żaden inny zabieg.

Dlaczego z całej gamy zabiegów warto wybrać właśnie Scizer?

Zabieg daje niesamowite rezultaty, jakich nie osiągniemy przy pomocy innych sposobów walki z oporną tkanką tłuszczową czy cellulitem. Stawiając na tę nowoczesną technologię, mamy pewność, że:

  • nagromadzona, oporna tkanka tłuszczowa ulegnie trwałej redukcji;
  • uzyskasz efekt smuklejszej sylwetki bez wyrzeczeń;
  • specjalna głowica chłodząca skutecznie redukuje odczucia bólowe;
  • uzyskasz szybkie rezultaty w praktycznie bezbolesny sposób;
  • nie trzeba przechodzić przez trudny i męczący okres rekonwalescencji;
  • wystarczy jeden zabieg, aby uzyskać optymalny efekt;
  • uzyskane efekty są trwałe i naturalne.

Zabieg Scizer warto połączyć z innymi metodami walki o idealną sylwetkę, co pozwala na uzyskanie zaskakujących efektów. Podczas konsultacji ze specjalistą zapytaj, co możesz zyskać, łącząc zabieg Scizer np. z Ultraformer III.

Kiedy warto zastosować zabieg Scizer?

Ta forma terapii służy do skutecznego zwalczania miejscowej otyłości oraz cellulitu II-IV stopnia. Zabiegi można wykonywać na różnych partiach ciała, takich jak np.: uda, pośladki, ramiona, boczki, brzuch czy bryczesy. To szybka i skuteczna forma walki z uciążliwymi problemami.

Cellulit jest zmorą wielu kobiet, również bardzo szczupłych. Do uzyskania spektakularnych efektów w postaci gładkiej i jednolitej skóry wystarczy tylko jeden zabieg, dlatego nie warto zwlekać z jego wykonaniem. To również doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które po ciąży borykają się z problemem „oponki” na brzuchu. Nie trać czasu na chowanie się w zbyt dużej odzieży, postaw na Scizer i ciesz się piękną sylwetką bez wysiłku. Czas zapomnieć o kompleksach i poczuć się idealnie we własnym ciele.

Jak szybko można zobaczyć rezultaty zabiegu Scizer?

Skoncentrowana technologia HIFU, na której bazuje Scizer, wykorzystuje naturalne procesy niszczące i naprawcze tkanek, dlatego na optymalne rezultaty trzeba poczekać do 3 miesięcy od wykonaniu zabiegu. Jednak pierwsze efekty można zobaczyć już po zakończeniu serii uderzeń ultradźwiękami. Widoczna jest znaczna poprawa napięcia i jędrności skóry.

Warto również zapytać specjalistę o dermokosmetyki, które pomogą utrzymać skórę w doskonałej kondycji po zabiegu. Scizer to najlepszy sposób, aby osiągnąć sylwetkę o rozmiar szczuplejszą, bez bólu i wysiłku. Przekonaj się sama i już teraz ustal termin wizyty w Bieńkowscy Clinic w Częstochowie lub Bydgoszczy.