Współpraca

Jako ludzie, jesteśmy istotami społecznymi i do szczęścia potrzebne są nam inne osoby. Współdzielenie się z innymi ludźmi doświadczeniami, zdobytą wiedzą i wszelkimi codziennymi sprawami daje nam ogromne możliwości rozwoju! W wielu chwilach naszej egzystencji, uczucie bliskości i pozytywnych emocji ze strony członków rodziny, znajomych i przyjaciół jest dla nas bezcenne.

 

 

Zaprzyjaźnione witryny

 

 

 

Czy wiesz, że podobna sytuacja panuje w świecie witryn internetowych? Okazuje się bowiem, że w dzisiejszych realiach internetu, jest im bardzo trudno zaistnieć w sieci bez wzajemnego wspierania się. Z tego powodu powstało to miejsce, w pełni przeznaczone dla przyjaciół portalu zdrowepasje.pl. Jeśli masz ochotę dodać swojego bloga do tej listy, to koniecznie odezwij się do nas po wykonaniu poniżej opisanych czynności!

 

Od czego zacząć?

Jak zacząć? To proste! Wystarczy, że w swoim blogu dodasz następujący odnośnik do nas...

 

...wraz z krótkim opisem. Opis może, ale nie musi, wyglądać następująco:

Co dalej?

Niezwłocznie napisz do nas gdy tylko wykonasz powyższe czynności, przesyłając opis i adres url swojej witryny, a my - po zweryfikowaniu jakości Twojego bloga, dodamy go do listy naszych przyjaciół!

Lista zaprzyjaźnionych witryn

Na wysokim obcasie

Tworzony z wielką pasją przez Adriannę, popularny blog Na Wysokim Obcasie to miejsce przeznaczone w szczególności dla kobiet. Znajdziesz w nim porady dotyczące pielęgnacji ciała, włosów, paznokci, artykuły tematyczne związane ze zdrowiem i zdrowym stylem życia, a także informacje o ciekawych produktach, które każdej kobiecie mogą się bardzo przydać. Adrianna w swoim blogu publikuje ważne wskazówki o najskuteczniejszych produktach i sposobach na podkreślenie Twojej kobiecej urody!

Poradnik Zdrowie

Witryna Poradnik Zdrowie jest prawdopodobnie największym i najbardziej popularnym polskim portalem w pełni dedykowanym zdrowiu i zdrowemu stylowi życia. Znajdziesz w nim mnóstwo aktualnych informacji związanych ze światem medycyny, artykuły tematyczne związane ze zdrowiem, a także mnóstwo przydatnych informacji, które pomogą Ci cieszyć się świetną kondycją i dobrym samopoczuciem przez długie lata.

Medycyna Praktyczna

Medycyna Praktyczna jest wiodącym polskim wydawcą medycznej literatury specjalistycznej. Portal jest obecnie największym krajowym centrum informacji medycznej przeznaczonym dla lekarzy. MP jest w w naszym kraju prawdziwym pionierem i propagatorem idei evidence-based medicine, czyli praktyki medycznej opartej na wiarygodnych i aktualnych publikacjach, a także współzałożycielem Polskiego Instytutu EBM.