Dowiedz się dlaczego warto pisać artykuły gościnne w portalu zdrowepasje.pl!

W portalu Zdrowe Pasje możesz publikować własne treści wybierając jedną z następujących opcji:

Artykuły gościnne z odnośnikami dofollow - Często zadawane pytania

Napisz i opublikuj własny artykuł w popularnym portalu zdrowepasje.pl! Jeśli Twój artykuł zostanie zaakceptowany, utworzymy dla Ciebie profil autorski, w którym będziesz mógł umieszczać wszelkie informacje o sobie, jak również odnośniki do własnych blogów. Możesz umieszczać odnośniki również w treściach dostarczanych nam do publikacji!

Artykuły gościnne w portalu zdrowepasje.pl
Artykuły gościnne

Po co pisać artykuł gościnny?

Twoje treści będą codziennie czytane przez tysiące osób (patrz. statystyki GA Marzec 2022), a na dodatek regularnie udostępniane na profilach w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Pinterest. Artykuły opublikowane w portalu zdrowepasje.pl cieszą się ogromną popularnością i mają setki tysięcy wyświetleń miesięcznie! Nasz fanpage w serwisie Facebook

Przecież to moje treści! Czemu miałbym oddawać je komuś innemu?

Osiągnięcie dobrej widoczności w wyszukiwarkach internetowych wiąże się z długotrwałą strategią, w ramach której powinny znajdować się gościnne wpisy w zaprzyjaźnionych blogach. To właśnie dzięki artykułom gościnnym w obcych witrynach Twoje serwisy web mogą uzyskać najlepsze pozycje w wyszukiwarkach!

Po pierwsze, publikując swoje treści w zewnętrznych serwisach, rozszerzasz grono potencjalnych odbiorców wpisów znajdujących się w Twojej witrynie. Po drugie, możesz w ten sposób wzmocnić profil linkowy własnej domeny, dzięki czemu będzie ona lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania.

Ile to kosztuje?

Miejsce na Twój artykuł gościnny jest zupełnie bezpłatne, a znajdujące się w nim linki dofollow do Twoich witryn są permanentne! W przeciwieństwie do wielu innych portali, w których można publikować własne treści jedynie odpłatnie, umieszczenie gościnnych artykułów autorskich w naszym serwisie jest bezpłatne.

O czym pisać?

Pisać możesz prawie o wszystkim. Do najpopularniejszych treści w portalu zdrowepasje.pl nalezą obecnie artykuły z kategorii ezoteryka, zdrowie, nauka, ale możesz przesłać nam również coś z zupełnie innego worka, np. psychologia, przyroda, technologia.

Artykuły gościnne - O czym pisać?
Artykuły gościnne - O czym pisać?

Jak długi powinien być artykuł?

Nie ma konkretnych wymagań co do długości treści przesyłanych nam do publikacji. Artykuł powinien być przede wszystkim ciekawy i zawierać istotne informacje - w miarę możliwości udokumentowane bibliografią. Ważnym faktem jest to, aby treść była unikatowa, co oznacza, że skopiowane z innych witryn i wklejane teksty będą jednoznacznie z góry odrzucane.

Jak powinny wyglądać treści przekazywane do publikacji?

Przekazywane do publikacji treści powinny spełniać następujące kryteria:

  • być zgodne z uprzednio zaakceptowanym przez redakcję tematem;
  • posiadać charakter unikalności, co oznacza, że nie mogą widnieć w jakiejkolwiek innej witrynie web lub znajdować się w bazach danych (także archiwach) wyszukiwarek internetowych;
  • być sporządzone zgodnie z dobrymi praktykami redaktorskimi;
  • być zgodne z normami dobrych obyczajów panującymi w Polsce;
  • być dostarczane do redakcji w ustalony uprzednio sposób (zarówno metoda dostawy, termin, jak i format danych);
  • być opatrzone w informacje o ich ewentualnych źródłach (bibliografia);
  • być zgodne z celami i interesami redakcji.

Czy artykuł może zawierać odnośniki do moich witryn?

W artykule możesz swobodnie umieszczać odnośniki do własnych witryn! Jednak, nie wolno kierować ruchu do witryn:

  • sprzecznych z normami dobrych obyczajów panujących w Polsce;
  • związanych z jakąkolwiek ideologią polityczną, bądź religijną;
  • zawierających przesłania rasistowskie, propagujące gniew, nienawiść lub jakąkolwiek formę agresji lub dyskryminacji.

Czy autorstwo treści będzie przypisane do mnie?

Artykuły, które nam przesyłasz do publikacji mogą być przypisywane do Twojego profilu autora. Istnieje jednak możliwość pominięcia tej procedury - w zależności od opcji, jakie wybierzesz w formularzu.

Czy mogę komuś zlecić napisanie artykułu?

Jeśli nie przepadasz za pisaniem, lub nie chcesz na to poświęcać swojego cennego czasu, sporządzenie artykułu gościnnego możesz zlecić komuś innemu. Proponowanym miejscem online, w którym możesz dokonać tego rodzaju zleceń jest serwis WHITEPRESS.

W jaki sposób powinienem przesłać artykuł gościnny do publikacji?

Treści artykułów gościnnych zawierające maksymalnie 2 odnośniki dofollow do Twoich witryn, możesz przesyłać do naszej redakcji za pomocą tego formularza.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skorzystać z formularza kontaktowego. Wszelkich informacji udzielamy również telefonicznie, pod numerem + 48 604 422 328 (codziennie od 13 do 18).

Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane to świetny sposób na promowanie własnej marki poprzez publikowanie treści SEO w witrynach partnerów biznesowych. Czym się różni artykuł sponsorowany od artykułu gościnnego? Otóż, artykuły sponsorowane będą publikowane niezależnie od ich wartości merytorycznej, natomiast artykuły gościnne powinny być pod tym względem wartościowe.

W chwili obecnej w witrynie Zdrowe Pasje możliwa jest publikacja artykułów sponsorowanych jedynie za pośrednictwem serwisów WhitePress oraz LinkHouse