Artykuły gościnne

Napisz i opublikuj własny artykuł w popularnym portalu poświęconym zdrowiu! Witryna zdrowepasje.pl jest codziennie odwiedzana przez tysiące osób, które zdecydowały się prowadzić zdrowszy i bardziej świadomy styl życia, lub właśnie zamierzają podjąć tą kluczową dla nich decyzję! Jeśli Twój artykuł zostanie zaakceptowany, utworzymy dla Ciebie profil autorski, w którym będziesz mógł umieszczać wszelkie informacje o sobie, jak również odnośniki do własnych blogów. Możesz umieszczać odnośniki również w treściach dostarczanych nam do publikacji!

Artykuły sponsorowane z odnośnikami dofollow - usługa płatna

Publikacja artykułów sponsorowanych w portalu zdrowepasje.pl jest możliwa wyłącznie za pośrednictwem serwisu WHITEpress Content Marketing.

Artykuły gościnne - usługa bezpłatna

Twoje artykuły będą codziennie czytane przez tysiące osób, a na dodatek regularnie udostępniane na naszych stronach w mediach społecznościowych. Nasze treści cieszą się ogromną popularnością i mają setki tysięcy wyświetleń rocznie! Nasz fanpage na fb jest obecnie obserwowany przez około 20 tysięcy osób! Jeśli zależy Ci na wypromowaniu swojego bloga lub sklepu internetowego, to umieszczanie odnośników w treściach znajdujących się na popularnych witrynach jest obecnie jednym z najbardziej skutecznych sposobów na osiągnięcie tego celu!

Nic! W przeciwieństwie do wielu innych portali, w których uczestnicy mogą publikować własne treści za względnie niewielką opłatą, umieszczenie artykułów autorskich w naszym serwisie jest zupełnie bezpłatne? Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nasze dochody biorą się z wyświetlanych w treściach reklam, więc nie ma powodów, aby dodatkowo pobierać opłaty za interesujące artykuły, które już same w sobie mogą stać się dla nas źródłem dochodów. Poza tym, dobrej jakości treści przyciągają uwagę czytelników i poprawiają prestiż portalu.

Nie ma konkretnych wymagań co do długości treści przesyłanych nam do publikacji. Artykuł powinien być przede wszystkim ciekawy i zawierać istotne informacje - w miarę możliwości udokumentowane bibliografią. Ważnym faktem jest to, aby treść była unikatowa, co oznacza, że skopiowane z innych witryn i wklejane teksty będą jednoznacznie z góry odrzucane.

Przekazywane do poblikacji treści powinny spełniać następujące kryteria:

  • Być zgodne z uprzednio zaakceptowanym przez redakcję tematem;
  • Posiadać charakter unikalności, co oznacza, że nie mogą widnieć w jakiejkolwiek innej witrynie web lub znajdować się w bazach danych (także archiwach) wyszukiwarek internetowych;
  • Być sporządzone zgodnie z dobrymi praktykami redaktorskimi;
  • Być zgodne z normami dobrych obyczajów panującymi w Polsce;
  • Być dostarczane do redakcji w ustalony uprzednio sposób (zarówno metoda dostawy, termin, jak i format danych);
  • Być opatrzone w informacje o ich ewentualnych źródłach (bibliografia);
  • Być zgodne z celami i interesami redakcji.

W artykule możesz swobodnie umieszczać odnośniki do własnych witryn! Jednak, nie wolno kierować ruchu do witryn:

  • Sprzecznych z normami dobrych obyczajów panujących w Polsce;
  • Związanych z jakąkolwiek ideologią polityczną, bądź religijną;
  • Zawierających przesłania rasistowskie, propagujące gniew, nienawiść lub jakąkolwiek formę agresji lub dyskryminacji.

Tak. Artykuły, które nam przesyłasz do publikacji, muszą być Twojego autorstwa i zostają przez nas przypisane do Twojego profilu autora, który możesz dowolnie uzupełniać informacjami o sobie i o swoich witrynach.

Jeśli masz dodatkowe pytania, możesz skorzystać z formularza kontaktowego. Wszelkich informacji udzielamy również telefonicznie, pod numerem + 48 604 422 328 (codziennie od 13 do 18).