Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Ogłoszenia - Kategorie ogłoszeń

Ogłoszenia ezoteryczne to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są anonse związane ze światem magii, duchowości i zjawisk paranormalnych. Usuwanie klątw, usługi wróżbiarskie, jasnowidzenie i wszelkie inne tematy związane z okultyzmem są tutaj bardzo mile widziane.
Ezoteryka - Ogłoszenia

Ezoteryka

| 7 miesięcy 4 tygodnie ago

Oferuję odczyty kart tarota, run i skali astralnych.
Udzielam wyczerpujących i obszernych odpowiedzi na zadane pytania, korzystając ze wszystkich narzędzi dywinacji.
Moje bogate doświadczenie wynika z nieustającej potrzeby badania rzeczywistości tego i innych światów. Uczestniczyłem w wielu kursach tarota, jasnowidzenia, astrologii. Jestem też dyplomowanym uzdrowicielem Reiki. Obecnie sam dzielę się wiedzą, przekazami z duchowych wymiarów (pismo automatyczne), odkrywając tajemnice zapisane w ludzkim DNA.

W ofercie:

Podkategorie: Tarot
Zdjęcie profilowe użytkownika | 8 miesięcy 3 tygodnie ago

Interitus - mag zaprzyjaźniony ze zniszczeniem, śmiercią, strachem (to na pierwszym miejscu), alchemik i numerolog.

Rytuał zniszczenia (laleczka danej osoby, krótki zapis runiczny) 

Rytuał śmierci (laleczka danej osoby, zakodowany zapis runiczny) 

Woodoo (laleczka z DNA danej osoby, może być na nieszczęście lub szczęście) 

Woodoo (laleczka bez DNA danej osoby, może być na nieszczęście lub szczęście)

Rytuał strachu (wpuszczenie w podświadomość danej osoby strachu który powoli wyniszcza osobę) 

Przekleństwo (rzucanie szkodliwych…

Zdjęcie profilowe użytkownika | 8 miesięcy 3 tygodnie ago
Necronomicon

Do sprzedania posiadam dużą ilość różnych książek o tematyce okultystycznej. Mam około 250 różnych tytułów (oczywiście w stanie używanym, gdyż je przeczytałem) i na pewno znajdzie się wśród nich coś dla Ciebie. Wszystkie książki są w dobrym stanie, bez jakichkolwiek braków, zniszczeń, bazgrołów itp. Dbam o książki, więc nie mam się czego obawiać.

Przykładowe tytuły to:

Podkategorie: Kupno i sprzedaż
Wróżka Zofia - TarotWróżka Zofia | 8 miesięcy 3 tygodnie ago
Wróżenie z kart - Tarot

Witam serdecznie :-)  Zajmuję się wróżeniem z kart oraz odprawiam niektóre rytuały. Udzielam odpowiedzi na pytania dotyczące codziennych spraw, takich jak bieżące okoliczności życiowe, jak również bardziej wrażliwych tematów, jakich jak miłość. Jeśli nurtują Cię pytania odnośnie tego, czy trafiłeś na odpowiednią osobę na swojej życiowej ścieżce, czy też wkrótce będziesz w stanie rozwiązać jakiś konkretny problem, to koniecznie skontaktuj się ze mną, a postaram się udzielić Ci jak najbardziej precyzyjnej odpowiedzi. Wszystko powiedzą mi karty...

Podkategorie: Tarot
Marcin Astrolog - Horoskopy | 8 miesięcy 3 tygodnie ago
Horoskopy - Znaki Zodiaku

Stawiam profesjonalne horoskopy na każdą okazję. Horoskopy indywidualne, partnerskie, prognostyczne i nie tylko. Horoskopy nagrywam w popularnych formatach audio i przesyłam nagrania do odsłuchania, bądź udostępniam odnośnik na dysku Google. W taki sam sposób odpowiadam również na wcześniej zadane mi pytania dotyczące sporządzanego horoskopu. Możliwe są również sesje osobiste, telefoniczne, bądź w wybranej przez Ciebie formie komunikacji zdalnej, audio, lub audiowizualnej. Przewidywany czas sesji horoskopowej, to jakieś 45 minut do 1.5. godziny.

Podkategorie: Astrologia, horoskopy
Wróżka MirthaWróżka Mirtha | 8 miesięcy 3 tygodnie ago
Wróżka Mirtha - Magiczne rytuały - Okultyzm

Okultyzm i magia pasjonują mnie od czasów dzieciństwa, które spędziłam w odległej Brazylii. W mojej codziennej praktyce okultystycznej zajmuje się rytuałami i innego rodzaju ceremoniami bazującymi głównie na tradycji Voodoo. Przeprowadzam skuteczne rytuały na miłość i szczęście, ale również rytuały na uwolnienie się od negatywnych osób i rozwiązywanie życiowych problemów. Wróżę między innymi z tafli wody, ognia, wiatru, ale nie tylko.

Podkategorie: Wróżbiarstwo
Mag BernardMag Bernard | 8 miesięcy 4 tygodnie ago
Mag Bernard

Mag Bernard usuwa wszelkie uroki i tak zwane ZŁE OKO! 

Wróżka Agnes - Tarot - Wróżby Miłosne - Runy - PrzepowiednieWróżka Agnes | 8 miesięcy 4 tygodnie ago
Wróżby

Przepowiadam przyszłość na podstawie wróżb z różnego rodzaju kart (głównie Tarot, ale niekoniecznie), luster (także czarnych), fusów, tafli wody, run i z wykorzystaniem wielu innych metod. W rzeczywistości mogę wróżyć prawie ze wszystkiego. Moje wróżby zazwyczaj się sprawdzają, a zadowoleni klienci zawsze do mnie powracają. Zapraszam osobiście w Warszawie, lub zdalnie za pomocą wybranej przez Ciebie metody komunikacji - np. telefon. Możemy się spotkać u mnie, lub w wybranym przez Ciebie miejscu publicznym - np. spokojnej kawiarni, parku. Ważne jest jednak, aby tam…

Podkategorie: Wróżbiarstwo
Wróżka Agnes - Tarot - Wróżby Miłosne - Runy - PrzepowiednieWróżka Agnes | 9 miesięcy ago
Tarot

Jasnowidzeniem zajmuję się od wczesnego dzieciństwa. Wówczas potrafiłam powiedzieć dorosłym, co za chwilę się stanie i w większości przypadków tak właśnie było, czyli działo się wszystko zgodnie z moją wizją. Potem dar na jakiś czas gdzieś się zgubił, a od około 7 lat znów mogę z niego korzystać. 

Rozkłady kart Tarota - partnerskie, zawodowe, związane z finansami i wieloma innymi kwestiami. Pytaj o co chcesz, a będę szukała odpowiedzi i możliwego rozwiązania Twojego problemu lub kwestii.

Podkategorie: Wróżbiarstwo