Pierwszy taki nauczyciel w Polsce!

Tom Justyniarski, to pierwszy nauczyciel w Polsce, który uczy dzieci miłości do zwierząt. Tom, zwany „Tom Serce”, to autor najnowszej lektury szkolnej „Psie troski”- która zajęła I miejsce w rankingu TOP10 Ministerstwa Edukacji Narodowej

Tom Justyniarski, to pierwszy nauczyciel w Polsce, który uczy dzieci miłości do zwierząt. Tom, zwany „Tom Serce”, to autor najnowszej lektury szkolnej „Psie troski”- która zajęła I miejsce w rankingu TOP10 Ministerstwa Edukacji Narodowej. Autor, który jeździ po Polsce swoim Zwierzobusem i uczy dzieci jak kochać i dobrze traktować zwierzęta, 9 lat temu wymarzył sobie, że zmieni najmłodsze pokolenie na pełne szacunku i miłości. Teraz to jego misja. Jest pomysłodawcą oraz propagatorem tzw. „Pedagogiki serca”.

Tom Justyniarski (0)
W szkołach na swoich spotkaniach autorskich Tom dotarł do ponad 250 tysięcy dzieci, a jego lektura szkolna „Psie troski” dociera do około miliona dzieci. Książka opowiada o prawdziwej przyjaźni chłopca i psa ze schroniska. Jest to wzruszająca historia, która może się przytrafić każdemu z nas!

Tom Justyniarski (1)
Dzieło cieszy się bardzo dobrą opinią literaturoznawców, profesorów i ludzi kultury. Książka przede wszystkim uczy empatii i miłości.

Tom Justyniarski (2)
Tom jest popularnym pedagogiem i autorem wielu książek, bajek a także wierszy i piosenek dla dzieci. Uratował ponad 1000 zwierząt, więc ma o czym opowiadać swoim czytelnikom i słuchaczom. Na spotkania autorskie o nazwie „Lekcje miłości do zwierząt” jeździ razem ze swoim uratowanym pieskiem Lusią. Autor odwiedza przedszkola, szkoły, poprawczaki, a także skradł serca wielu słuchaczy z Uniwersytetów III Wieku.

Tom Justyniarski (3)
Tom Justyniarski to obrońca zwierząt, rzecznik Towarzystwa Obrony Zwierząt RP, pomysłodawca pierwszego w Polsce i w Europie „Okienka Życia dla zwierząt”, a także słynnej akcji „Dzieci czytają psom w schroniskach”. Wigilię 2016 spędził zamknięty w boksie w schronisku. Wszystkie jego wystąpienia uczą miłości i szacunku nie tylko do braci mniejszych, a również tzw. „Uczuć Wyższych”, bez których autor nie widzi przyszłości naszego Narodu. W 2019 roku Tom chce pobić rekord i odwiedzić jeszcze większą liczbę dzieci w szkołach. Jest otwarty na spotkania z dziećmi!

Tom Justyniarski (4)
Kontakt z TomemNumer telefonu do Toma Justyniarskiego: 690935300. Witryna internetowa Toma: https://www.facebook.com/tom.justyniarski
Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!