Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Ogłoszenia - Kategorie ogłoszeń

Astrologia to nic innego, jak wróżbiarstwo polegające na próbach przewidywania przyszłości na podstawie położenia ciał niebieskich na nieboskłonie. Jeszcze kilka wieków temu Astrologia była uznawana za naukę i wykładana na licznych europejskich uczelniach. Tutaj znajdziesz ogłoszenia dotyczące tematów, takich jak astrologia i horoskopy.

Astrologia, horoskopy

Marcin Astrolog - Horoskopy | 6 miesięcy 1 tydzień ago
Horoskopy - Znaki Zodiaku

Stawiam profesjonalne horoskopy na każdą okazję. Horoskopy indywidualne, partnerskie, prognostyczne i nie tylko. Horoskopy nagrywam w popularnych formatach audio i przesyłam nagrania do odsłuchania, bądź udostępniam odnośnik na dysku Google. W taki sam sposób odpowiadam również na wcześniej zadane mi pytania dotyczące sporządzanego horoskopu. Możliwe są również sesje osobiste, telefoniczne, bądź w wybranej przez Ciebie formie komunikacji zdalnej, audio, lub audiowizualnej. Przewidywany czas sesji horoskopowej, to jakieś 45 minut do 1.5. godziny.

Podkategorie: Astrologia, horoskopy