Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Ogłoszenia - Kategorie ogłoszeń

Kupno i sprzedaż przedmiotów, takich jak amulety, talizmany, wahadełka, inne artefakty ezoteryczne, a także okultystyczne rekwizyty niezbędne do przeprowadzania magicznych rytuałów. Tutaj możesz zamieścić ogłoszenie związane z kupnem lub sprzedażą przedmiotów, takich jak wisiory, czy też magiczne pierścienie, karty Tarota, runy i wiele innych.

Kupno i sprzedaż

Zdjęcie profilowe użytkownika | 6 miesięcy 1 tydzień ago
Necronomicon

Do sprzedania posiadam dużą ilość różnych książek o tematyce okultystycznej. Mam około 250 różnych tytułów (oczywiście w stanie używanym, gdyż je przeczytałem) i na pewno znajdzie się wśród nich coś dla Ciebie. Wszystkie książki są w dobrym stanie, bez jakichkolwiek braków, zniszczeń, bazgrołów itp. Dbam o książki, więc nie mam się czego obawiać.

Przykładowe tytuły to:

Podkategorie: Kupno i sprzedaż