Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Ogłoszenia - Kategorie ogłoszeń

Czy Tarot się sprawdza? Owszem! Rozkładane karty stanowią odpowiedź Twojej podświadomości na zadawane pytania. Niestety, czasami interpretacja poszczególnych kart może być nieprawidłowa, a także sposób jej omówienia przez osobę, która Ci wróży - zwłaszcza w kontekście całości. Dlatego warto korzystać z usług doświadczonych wróżbitów. Tutaj znajdziesz ogłoszenia dotyczące tematów ezoterycznych, takich jak karty Tarota.

Tarot

| 5 miesięcy 2 tygodnie ago

Oferuję odczyty kart tarota, run i skali astralnych.
Udzielam wyczerpujących i obszernych odpowiedzi na zadane pytania, korzystając ze wszystkich narzędzi dywinacji.
Moje bogate doświadczenie wynika z nieustającej potrzeby badania rzeczywistości tego i innych światów. Uczestniczyłem w wielu kursach tarota, jasnowidzenia, astrologii. Jestem też dyplomowanym uzdrowicielem Reiki. Obecnie sam dzielę się wiedzą, przekazami z duchowych wymiarów (pismo automatyczne), odkrywając tajemnice zapisane w ludzkim DNA.

W ofercie:

Podkategorie: Tarot
Wróżka Zofia - TarotWróżka Zofia | 6 miesięcy 1 tydzień ago
Wróżenie z kart - Tarot

Witam serdecznie :-)  Zajmuję się wróżeniem z kart oraz odprawiam niektóre rytuały. Udzielam odpowiedzi na pytania dotyczące codziennych spraw, takich jak bieżące okoliczności życiowe, jak również bardziej wrażliwych tematów, jakich jak miłość. Jeśli nurtują Cię pytania odnośnie tego, czy trafiłeś na odpowiednią osobę na swojej życiowej ścieżce, czy też wkrótce będziesz w stanie rozwiązać jakiś konkretny problem, to koniecznie skontaktuj się ze mną, a postaram się udzielić Ci jak najbardziej precyzyjnej odpowiedzi. Wszystko powiedzą mi karty...

Podkategorie: Tarot