Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Ogłoszenia - Kategorie ogłoszeń

Wróżenie, określane także jako wróżbiarstwo lub dywinacja to nic innego jak zbiór czynności mających na celu podjęcie próbę przepowiedzenia przyszłości, korzystając ze specjalnych przedmiotów i technik, a także z pomocą sił nadprzyrodzonych. Czy wróżby się sprawdzają? Wiele osób jest święcie przekonana, że wróżby czasami mogą się sprawdzać. Tutaj znajdziesz ogłoszenia dotyczące tematów, takich jak wróżby i wróżbiarstwo.

Wróżbiarstwo

Wróżka MirthaWróżka Mirtha | 6 miesięcy 3 tygodnie ago
Wróżka Mirtha - Magiczne rytuały - Okultyzm

Okultyzm i magia pasjonują mnie od czasów dzieciństwa, które spędziłam w odległej Brazylii. W mojej codziennej praktyce okultystycznej zajmuje się rytuałami i innego rodzaju ceremoniami bazującymi głównie na tradycji Voodoo. Przeprowadzam skuteczne rytuały na miłość i szczęście, ale również rytuały na uwolnienie się od negatywnych osób i rozwiązywanie życiowych problemów. Wróżę między innymi z tafli wody, ognia, wiatru, ale nie tylko.

Podkategorie: Wróżbiarstwo
Wróżka Agnes - Tarot - Wróżby Miłosne - Runy - PrzepowiednieWróżka Agnes | 6 miesięcy 3 tygodnie ago
Wróżby

Przepowiadam przyszłość na podstawie wróżb z różnego rodzaju kart (głównie Tarot, ale niekoniecznie), luster (także czarnych), fusów, tafli wody, run i z wykorzystaniem wielu innych metod. W rzeczywistości mogę wróżyć prawie ze wszystkiego. Moje wróżby zazwyczaj się sprawdzają, a zadowoleni klienci zawsze do mnie powracają. Zapraszam osobiście w Warszawie, lub zdalnie za pomocą wybranej przez Ciebie metody komunikacji - np. telefon. Możemy się spotkać u mnie, lub w wybranym przez Ciebie miejscu publicznym - np. spokojnej kawiarni, parku. Ważne jest jednak, aby tam…

Podkategorie: Wróżbiarstwo
Wróżka Agnes - Tarot - Wróżby Miłosne - Runy - PrzepowiednieWróżka Agnes | 6 miesięcy 4 tygodnie ago
Tarot

Jasnowidzeniem zajmuję się od wczesnego dzieciństwa. Wówczas potrafiłam powiedzieć dorosłym, co za chwilę się stanie i w większości przypadków tak właśnie było, czyli działo się wszystko zgodnie z moją wizją. Potem dar na jakiś czas gdzieś się zgubił, a od około 7 lat znów mogę z niego korzystać. 

Rozkłady kart Tarota - partnerskie, zawodowe, związane z finansami i wieloma innymi kwestiami. Pytaj o co chcesz, a będę szukała odpowiedzi i możliwego rozwiązania Twojego problemu lub kwestii.

Podkategorie: Wróżbiarstwo