Wróżby i przepowiednie - Przez telefon, Whatsapp, czy jak kto woli

Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Obrazek
Tarot

Jasnowidzeniem zajmuję się od wczesnego dzieciństwa. Wówczas potrafiłam powiedzieć dorosłym, co za chwilę się stanie i w większości przypadków tak właśnie było, czyli działo się wszystko zgodnie z moją wizją. Potem dar na jakiś czas gdzieś się zgubił, a od około 7 lat znów mogę z niego korzystać. 

Rozkłady kart Tarota - partnerskie, zawodowe, związane z finansami i wieloma innymi kwestiami. Pytaj o co chcesz, a będę szukała odpowiedzi i możliwego rozwiązania Twojego problemu lub kwestii.

Konsultacje indywidualne u mnie w Warszawie lub przez telefon, whatsapp czy jak kto woli.

Konsultacja indywidualna/osobista - 100 zł

Konsultacje zdalne: 

- rozkład na jeden obszar życia, szczegółowa analiza - 35 zł 

- rozkład na wiele obszarów, szczegółowa analiza - 75 zł. 

Rozkłady na odległość wykonuje po zaksięgowaniu płatności, możliwa płatność blikiem na telefon, wówczas rozkład możliwy jeszcze tego samego dnia. Przesyłam zdjęcia rozkładów i szczegółową analizę z odpowiedziami na zadane mi pytania.