Czy Putin jest zapowiadanym Antychrystem? Czego możemy się teraz spodziewać?

Zdaniem sporej części globalnego społeczeństwa Władimir Putin jest ciężko chorym człowiekiem. Niektórzy przypuszczają, że poważna choroba fizyczna może mocno ograniczać funkcje poznawcze dyktatora. Inni podejrzewają chorobę natury psychicznej. Są jednak też tacy, zdaniem których Władimir Putin jest mocno powiązany z mocami mroku.

Okrucieństwo z jakim obecnie rosyjskie wojsko przeprowadza ataki militarne w Ukrainie może wynikać nie tylko z chorego umysłu Władimira Putina, ale dodatkowo z faktu, że człowiek ten jest w jakiś sposób powiązany z mrocznymi, piekielnymi siłami. Wielu ludzi zajmujących się zjawiskami nadprzyrodzonymi zaczyna podejrzewać, że rosyjski dyktator jest nie tyle chory psychicznie, co opętany przez złe moce. Niektórzy wysuwają hipotezę, że może on być zapowiadanym przez proroków Antychrystem, który ma siać niepokój i zniszczenie na całym świecie. Czy naprawdę jest czego się bać?

Czy Putin to Antychryst?
Czy Putin jest Antychrystem?

Zdaniem Teologów, Antychrystem może być nie tylko pojedyncza osoba, ale także określona zbiorowość. Osobową postać Antychrysta upatrywano często w sylwetkach ówcześnie żyjących władców, takich jak przykładowo Antiocha, Nerona, Konstancjusza, Napoleona, Hitlera. Ze względu na brutalność jego działań, dziś niektórzy podejrzewają, iż Antychrystem może być rosyjski dyktator Putin.

Tragiczne przepowiednie Nostradamusa

Krwawa inwazja Federacji Rosyjskiej na Ukrainę była od wieków zapowiadana przez licznych jasnowidzów, takich jak Baba Vanga i Nostradamus, ale nie tylko.

Francuski lekarz, astrolog i jasnowidz Michel de Notre-Dame, powszechnie znany pod pseudonimem Nostradamus, przewidział potężne konfrontacje militarne i możliwą trzecią wojnę światową w okolicach roku 2022. Skąd pewność co do czasu przewidywanych wydarzeń, skoro Nostradamus nie precyzował ich dat? Otóż, słynny jasnowidz odnosił się do pozycji planet, a na tej podstawie można orientacyjnie obliczyć daty spełnienia przepowiedni.

W odniesieniu do wydarzeń związanych z wojną w Ukrainie, w czterowierszach Nostradamusa widnieje następujący zapis:

„Niebieska głowa wyrządzi białej głowie tyle zła […] a wokół Wielkiego Miasta będą żołnierze stacjonujący na polach i przedmieściach”

Cóż takiego mógł mieć na myśli francuski astrolog pisząc powyższe wiersze? Otóż, odruchowo przywodzą one na myśl to, co obecnie dzieje się w Ukrainie wraz z posuwaniem się wojsk Putina do Kijowa.

Badacze dzieł Nostradamusa kojarzą powyższą zapowiedź z inwazją Rosjan na terytorium Europy. Miałaby ona nieść za sobą katastrofalne skutki. Nostradamus przepowiedział bowiem nadejście Antychrysta. Ma on być autorem wspomnianego destrukcyjnego planu.

Niektórzy zakładają się, że pierwszym prawdziwym antychrystem był Napoleon, drugim A. Hitler, natomiast wielu przypuszcza, iż trzecim antychrystem, a jednocześnie reinkarnacją Napoleona, jest Władimir Putin. Zakładając, że jest w tym choć ziarno prawdy, Europa może się obecnie spodziewać wielu tragicznych wydarzeń.

Na rok 2022 Nostradamus przewidział nie tylko inwazję Europy ze strony Rosji. Na świecie ma zapanować głód i niedostatek wody pitnej. Zdaniem słynnego jasnowidza, ta sytuacja może doprowadzić do dodatkowego potężnego konfliktu zbrojnego pomiędzy dwoma krajami.

Nostradamus
Nostradamus w swojej pracowni - Muzeum Nostradamusa - źródło

Jak powszechnie wiadomo, starożytne Imperium Rzymskie zjednoczyło prawie cały kontynent pod jednym dowództwem i określiło Morze Śródziemne jako Mare Nostrum (Nasze Morze). Ale wszystko się kiedyś kończy, a wspomniane Cesarstwo zostało zrównane z ziemią przez ludy germańskie. Niektórzy interpretatorzy Nostradamusa przekonują, iż przepowiednia o tym, że:

„nienaruszalne świątynie czasów rzymskich odrzucą swoje podwaliny”

miałaby dotyczyć upadku samej Unii Europejskiej, co ma nastąpić w roku 2022!

Francuski jasnowidz wspomina też o śmierci jednego z najbardziej znanych światowych przywódców:

„Nagła śmierć pierwszego bohatera,

zostanie on zastąpiony i w jego królestwie postawią innego”.

W rzeczywistości nie wiadomo o jakiego przywódcę chodziło prorokowi. Czy miał on na myśli Władimira Putina, Elżbietę II, Chińczyka Xin Jin Pinga, czy może Kim Dzong-Una? A gdyby to był prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden? Amerykanin ma obecnie 72 lata i podczas kampanii wyborczej wielu martwiło się o jego stan zdrowia. W sumie, wraz z rosyjską inwazją na Ukrainę żołnierze ostrzegali, że życie Zełenskiego, który do niedawna był tylko ukraińskim prezydentem i komikiem, a dziś stał się ważną postacią polityczną, jest obecnie poważnie zagrożone.

W swoich przepowiedniach Nostradamus pisze o „nowym mędrcu”, „Księżycu w pełni nad wysoką górą” i „oczach zwróconych na południe”, co zinterpretowano jako ekspansję sztucznej inteligencji i postać Elona Muska, który przeniósł swoje imperium na południe Stanów Zjednoczonych, do Teksasu, gdzie poświęcił się produkcji robotów.

Nostradamus zapowiada śmierć Putina

W swoich słynnych czterowierszach, Nostradamus zapowiada, iż w roku 2022 prezydent Rosji Władimir Putin zostanie zabity w efekcie naturalnego zjawiska pogodowego. Zdaniem ekspertów, czterowiersze Nostradamusa jako przyczynę śmierci Putina wskazują porażenie piorunem podczas morskiego rejsu. Niektórzy zakładają jednak, że to, co Nostradamus ujrzał w swoich wizjach, a następnie zinterpretował i określił jako piorun, może w rzeczywistości być bronią laserową, lub innego rodzaju technologią stworzoną przez człowieka. Tak czy inaczej, ta tragiczna przepowiednia miałaby dotyczyć samego prezydenta Rosji.

Czy naprawdę Putin jest Antychrystem?

Zacytowane w niniejszym artykule przepowiednie Nostradamusa pozostają jedynie przepowiedniami i powinno się do nich podchodzić - jak również do ich rozmaitych interpretacji - z dużym przymrużeniem oka. Miejmy nadzieję, że Putin zostanie unieszkodliwiony już w najbliższych dniach, bo taki scenariusz zapowiadają nasi redakcyjni astrologowie!