Terapia Medyczną M

Nostradamus przepowiedział jaki los czeka Putina!

W świetle dramatycznego konfliktu zbrojnego pomiędzy Rosją a Ukrainą badacze dzieł Nostradamusa są zgodni co do tego, że przepowiednie słynnego jasnowidza dotyczące roku 2022 zaczynają się już sprawdzać! Wiemy też, jaki los miałby czekać Putina!

Nostradamus zaliczany jest do grona najsłynniejszych jasnowidzów wszechczasów. Pomimo tego, na świecie jest wciąż mnóstwo osób sceptycznie nastawionych do jego przepowiedni. Wielu z nich uważa, że przepowiednie Nostradamusa sprawdzają się po faktach, czyli dopiero wówczas, gdy komuś udaje się trafnie dopasować któryś ze słynnych wersetów do danego wydarzenia. Z drugiej zaś strony zwolennicy słynnego lekarza, astrologa, a głównie jasnowidza, przekonują, że jego przepowiednie są trafne, choć nie każdy potrafi zrozumieć słynne czterowiersze. Z tego powodu niektóre z zawartych w nich przepowiedni stają się jasne dopiero wówczas, gdy się spełniają.

Jaki los czeka Putina?
Jaki los czeka Putina? Oto przepowiednia Nostradamusa!

Zdaniem wielu badaczy dzieł słynnego proroka, Nostradamus przewidział bardzo konkretne zdarzenia, takie jak tragiczna śmierć króla Henryka II, czy też absurdalna ucieczka Ludwika XVI do Varennes. Z równą precyzją miałby opisać wstrząsające fakty związane z naszą współczesną historią, począwszy od XXI wieku.

Wojna pomiędzy trzema królami

W świetle konfliktu zbrojnego między Rosją a Ukrainą badacze dzieł Nostradamusa podejrzewają, że przewidziany przez niego czarny scenariusz zaczyna się już spełniać. Analizując słynne czterowiersze niektórzy przekonują, że Nostradamus miał na myśli właśnie ten konflikt gdy wspominał o wojnie między „trzema królami” lub „trzema braćmi”. Zgodnie z opinią ekspertów, tymi trzema postaciami są Władimir Putin, Joe Biden i Jens Stoltenberg. W tym niezwykle delikatnym kontekście przepowiednie Nostradamusa nie są zbyt optymistyczne! Oto co nas czeka zgodnie z wizjami proroka:

„Przez trzech braci świat wpadnie w tarapaty. Wrogowie zdobędą nadmorskie miasto. Głód, ogień, krew, zaraza i podwójna dawka wszystkich nieszczęść”.

Według badaczy dzieł Nostradamusa cytowanym nadmorskim miastem byłaby Odessa (Ukraina), a z „zarazą” można by skojarzyć pandemię Covid-19. Krótko mówiąc, nic dobrego!

Kataklizmy i globalne zniszczenia

Na rok 2022 Nostradamus przepowiedział liczne kataklizmy, takie jak huragany i powodzie. Zgodnie z wizjami słynnego astrologa te zdarzenia sprawią, że ludzie zaczną głodować, gdyż dostęp do żywności będzie globalnie ograniczony. Na ten sam rok Nostradamus zapowiedział potężną eksplozję, która ma się wydarzyć na Morzu Śródziemnym – na wschód od Wyspy Minorka. Jasnowidz wspomniał także o zabójczym pyle, który ma się rozprzestrzeniać w atmosferze w skutek wspomnianego wybuchu. W tym samym roku ma nastąpić detonacja niszczycielskiej bomby atomowej, która z dużym prawdopodobieństwem przyczyni się do odchylenia osi ziemskiej, co z kolei będzie miało drastyczny wpływ na środowisko naturalne.

Nostradamus przepowiedział tragiczny los Putina

Nostradamus przepowiedział, że w roku 2022 rosyjski dyktator Władimir Putin zostanie zabity w efekcie naturalnego zjawiska pogodowego. Zdaniem niektórych, zgodnie z przekazem zawartym w słynnych czterowierszach Nostradamusa, Putin ma zostać śmiertelnie porażony piorunem podczas morskiego rejsu. Niektórzy zakładają jednak, że to, co Nostradamus ujrzał w swoich wizjach, a następnie zinterpretował i określił jako piorun, może w rzeczywistości być nowoczesną bronią, taką jak np. działo laserowe, lub innego rodzaju technologią stworzoną przez człowieka. Tak czy inaczej, ta zapowiedź miałaby dotyczyć Putina.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!