Podróże astralne - Odkrywanie rzeczywistości poza ciałem fizycznym

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by to było chwilowo opuścić swoje ciało fizyczne i badać inne sfery rzeczywistości? Czy chciałbyś doświadczyć czegoś tak ekscytującego i niesamowitego jak podróże astralne? Wyjaśniamy jak się za to zabrać aby osiągnąć pożądane rezultaty!

Jak powszechnie wiadomo, wszystko we wszechświecie jest energią, mniej już bardziej skupioną, o różnych częstotliwościach wibracji. Nasze fizyczne zmysły są w stanie odebrać jedynie mały procent tego, co dzieje się wokół nas. Jednak poprzez tak zwaną projekcję astralną możemy uzyskać dostęp do rzeczywistości znajdujących się poza zasięgiem naszych oczu, uszu, węchu, smaku i dotyku. Tego typu doświadczenia pozwalają nam odkrywać mało znane ludziom aspekty naszej egzystencji. Różne kultury stosują tę metodę poznawczą od wieków, ale dopiero teraz, w epoce nowoczesnej, każdy chętny może odkryć jej niesamowity potencjał.

Podróże astralne

Podróże astralne - Jak to działa?

Powiada się, że w trakcie snu ciało astralne oddziela się od ciała fizycznego. Zazwyczaj jednak, osoba śpiąca nie jest świadoma tego procesu. Ważnym aspektem jest to, że niektórzy ludzie już doświadczają projekcji astralnych w sposób świadomy lub półświadomy, ale ponieważ nie wiedzą zbyt wiele na ten temat, mylą to doświadczenie ze zwykłymi snami.

W tym artykule zamierzamy wprowadzić Cię w temat podróży astralnych i wyjaśnić ich podstawy - tak, abyś mógł świadomie doświadczać tego fascynującego stanu. Dowiesz się zatem jak rozpocząć praktykę kontrolowanego OOBE i na co powinieneś zwrócić szczególna uwagę. Będziemy także badać różne techniki, perspektywy i wgląd w to, co obejmuje to niecodzienne doświadczenie poza ciałem fizycznym. Przygotuj się na niezwykłą podróż!

Na czym polega podróż astralna?

Projekcja astralna to zdolność oddzielenia swojej świadomości (tak zwane ciało astralne) od ciała fizycznego, co pozwala na badanie różnych sfer rzeczywistości i doświadczanie życia poza naszym światem fizycznym. Sfery, o których mowa, znane są - między innymi - jako świat astralny i można do nich dotrzeć poprzez medytację i specjalne techniki wizualizacyjne. Będąc poza ciałem fizycznym, ma się dostęp do innego ciała, które jest nazywane ciałem astralnym.

Nigdy dokładnie nie wiadomo, dokąd projekcja astralna może Cię zaprowadzić, gdyż dla każdego człowieka podróż astralna to zupełnie osobiste i unikalne doświadczenie! W dalszej części tego artykułu wyjaśniamy czym jest świat astralny i jakie korzyści przynoszą doświadczenia poza ciałem fizycznym.

Ważna uwaga - Należy mieć na uwadze fakt, że w przestrzeni astralnej działamy wyłącznie za pomocą myśli. Podobnie jak w świecie materialnym myśl porusza ciało fizyczne, w sferach wyższych wibracji myśl porusza nasze ciała astralne.

Podróże astralne - Ciało astralne oddziela się od ciała fizycznego. Łączy je jedynie srebrny sznur

Podróże astralne - Ciało astralne oddziela się od ciała fizycznego. Łączy je jedynie srebrny sznur

Jak wygląda świat astralny?

W planach astralnych znajdziesz wiele pięknych krajobrazów, roślin, zwierząt, a nawet niezwykle dziwnych istot, które zamieszkują te rzeczywistości lub w nich nieświadomie bytują. Przebywając w astralu możesz również odkrywać różne miejsca w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Podróże astralne mogą zapewnić Ci dostęp do starożytnej mądrości z różnych kultur w całej historii ludzkości, jak również pomóc Ci zrozumieć zaawansowaną wiedzę, która była ukrywana przez wieki.

Podróże astralne dają nieograniczone możliwości poznawania i uczenia się, co oznacza, że w planach astralnych zawsze jest coś nowego do odkrycia, z każdą kolejną podróżą! Od nauki zaginionych języków do starożytnej mądrości lub spotkania z niewidzialnymi duchami lub bóstwami. Podróże astralne dają nam nieograniczone możliwości - wszystko zależy od Ciebie!

Jakie korzyści dają podróże astralne?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by to było dosłownie opuścić swoje ciało materialne i świadomie badać inne sfery istnienia? Takie jest właśnie założenie kontrolowanych doświadczeń poza ciałem fizycznym i jest to o wiele łatwiejsze niż mogłoby Ci się wydawać! Tak - świadome podróżowanie poza ciałem fizycznym wcale nie jest czymś niezwykle trudnym. Po prostu nie uczymy się tego w szkołach, przez co może się nam to wydawać dziwne i niepotrzebne. Ale jest zupełnie odwrotnie!

Podróże astralne mogą być fascynującym doświadczeniem

Podróże astralne mogą być fascynującym doświadczeniem

Podróże astralne mają miejsce wówczas, gdy projektujemy naszą świadomość poza ciało fizyczne, w różne sfery istnienia, które nie są dostępne dla zmysłów, którymi posługujemy się na co dzień. Jest to potężna technika medytacyjna, która może być używana do głębokiego zanurzenia się w mentalne, emocjonalne i duchowe poziomy egzystencji. Dzięki podróżom astralnym możesz zbadać różne płaszczyzny i rzeczywistości, rozwinąć podwyższoną intuicję i duchowe zrozumienie, pogłębić samoświadomość i wiele, wiele więcej.

Mało kto o tym wie, ale prawda jest taka, że podróże astralne mogą być również wykorzystywane do celów leczniczych. Wielu ludzi wierzy, że przesunięcie perspektywy poza ciało fizyczne pozwala na wgląd w wewnętrzne zawirowania, odblokowanie zakopanych wspomnień i pobudzenie rozwoju osobistego. Ostatecznie, podróże astralne otwierają przed nami świat nieskończonych możliwości.

Czy podróże astralne są naprawdę możliwe?

Być może zastanawiasz się teraz, czy projekcja astralna naprawdę jest możliwa. Zdaniem większości naukowców podróże astralne nie są możliwe. Ale, czyżby nauka pojęła już wszelkie sekrety rzeczywistości? Niekoniecznie! Jak się bowiem okazuje, naukowcy z Ottawy postanowili sprawdzić, czy podróże astralne sa możliwe, angażując w badania pewną kobietę, która od lat praktykowała podróże astralne. Eksperymenty dowiodły, iż w jej przypadku inne regiony mózgu były aktywne w czasie czuwania, inne w okresie spania, a jeszcze inne w okresie podróży astralnych (dowiedz się więcej - badania naukowców z Ottawy nad podróżami astralnymi).

Wielu sceptyków przypuszcza, że podróż astralna polega jedynie na wizualizacjach, wmawianiu sobie, że rzeczywiście jest się poza własnym ciałem fizycznym oraz na bujnej wyobraźni. Osoby nie wierząca w możliwość wychodzenia poza ciało fizyczne przekonują, że istnienie ciała astralnego jest jedynie złudzeniem. Prawda jest jednak taka, że astralne podróże (czytaj więcej - eksterioryzacja) są czymś, czego wiele osób doświadczyło i/lub praktykowało z niesamowitymi rezultatami. Projekcja astralna (podróż poza ciałem) opiera się na koncepcji, że ludzie mają tak zwane ciało astralne, które istnieje w formie energetycznej. Ciało astralne może odłączać się od ciała fizycznego i podróżować do innych wymiarów rzeczywistości.

Z czasem każdy może nauczyć się podróży astralnych. Gdy już osiągniesz w tym zakresie pewną wprawę, będziesz w stanie uzyskać dostęp do innych sfer rzeczywistości, czerpiąc z tych praktyk głębokie psychiczne, emocjonalne i duchowe korzyści. To rzeczywiście fascynujące, ale jak można nauczyć się podróżowania poza ciałem? Poniżej wyjaśniamy niektóre z technik stosowanych do podróży astralnych.

Podróże astralne - Ciało astralne ma dostęp do wyższych sfer rzeczywistości

Podróże astralne - Ciało astralne ma dostęp do wyższych sfer rzeczywistości

Od czego zacząć podróże astralne? - Poznaj proste techniki wychodzenia z ciała fizycznego ciała

Medytacja kierowana - jest to technika relaksacyjna stosowana pomocniczo w celu odłączenia ciała astralnego od ciała fizycznego. W odróżnieniu od klasycznej medytacji (czytaj więcej - medytacja), medytacja kierowana jest techniką, w trakcie której uczestnicy medytują zgodnie z instrukcjami udzielanymi przez profesjonalnego nauczyciela. Jest ona unikalna w stosunku do regularnej medytacji poprzez włączenie elementu audio, często opowiadanego przez nauczyciela (czytaj więcej - medytacja kierowana).

Słuchanie specjalistycznych nagrań - Robert Allan Monroe (ur. 30 października 1915, zm. 17 marca 1995) – amerykański parapsycholog, założył własne centrum badawcze - Instytut Monroe - w którym opracował zestawy nagrań dźwiękowych umożliwiających synchronizację fal mózgowych. Owe dźwięki ułatwiają osiągnięcie odmiennych stanów świadomości -takich jak OOBE (Out Of Body Experience - Doświadczenia Poza Ciałem).

Wizualizacje - wizualizowanie swojego celu na poziomie mentalnym tak, jakby już się on wydarzył, jako sposób na zamanifestowanie go w swoim życiu, lub podróżowanie do innej płaszczyzny egzystencji (czytaj więcej - wizualizacja).

Ustawienie intencji - ustawienie intencji przed rozpoczęciem podróży skupi Twoją energię na tym, co chciałbyś osiągnąć podczas doświadczania podróży astralnej.

Głębokie oddychanie - stosowanie relaksacyjnych technik oddychania w celu osiągnięcia głębszego stanu medytacyjnego pomoże Ci uspokoić umysł i ciało fizyczne przez projekcją astralną (czytaj więcej - relaksacyjne techniki oddechowe).

Muzyka/dźwięki - muzyka relaksacyjna może znacznie wspomagać osiągnięcie wyższych stanów świadomości, koniecznych w przypadku podróży astralnych.

Afirmacje - powtarzanie mantr i pozytywnych afirmacji (czytaj więcej - afirmacje) podczas medytacji może pomóc w utrzymaniu skupienia na osiągnięciu wyższego poziomu świadomości, niezbędnego dla podróży astralnej.

Medytacja

Praktyka medytacji i innych technik relaksacyjnych może ułatwić naukę wychodzenia z ciała fizycznego

Jak w praktyce wyjść poza ciało fizyczne?

A co z faktycznym wyjściem poza swoje ciało fizyczne w praktyce? Cóż, dotarcie do tego etapu wymaga specyficznego rodzaju zestawu umiejętności, który obejmuje opanowanie sztuki odporności psychicznej i emocjonalnej, ustalenie intencji na podróż i uspokojenie siebie poprzez medytację. Przede wszystkim wymaga to, abyś psychicznie dobrze czuł się sam ze sobą i miał otwarte serce.

Ważna uwaga - Strach i inne negatywne emocje mogą stanowić poważną przeszkodę w praktykowaniu podróży astralnych.

Kiedy już przygotujesz się psychicznie, czas podjąć fascynujące działania! Możesz zacząć od siedzenia w zrelaksowanej pozycji i wizualizacji energetycznej przestrzeni, w której w kolejnym etapie znajdziesz się poza własnym ciałem fizycznym. Pamiętaj, że podczas podróży astralnej ciało astralne oddziela się od fizycznego! Prowadź siebie, skupiając się na ruchach energii w Tobie i wokół Ciebie, zauważając myśli i uczucia, które się pojawiają, jak również wszelkie wizje na poziomie mentalnym.

Podczas podróży astralnej powinieneś spodziewać się kilku głębokich zmian, takich jak odmienny stan świadomości, który może prowadzić do jej podwyższonych poziomów, głębokiego relaksu, dobrego samopoczucia, duchowego przebudzenia, bezwarunkowej miłości i połączenia z innymi sferami rzeczywistości. Nie pozwól jednak, aby te oczekiwania ograniczyły Twoją podróż - jest ona w końcu bardzo osobista i unikalna dla każdej osoby, w zależności od jej poziomu i rodzaju energii w danym momencie.

Czy podróże astralne są bezpieczne? Korzyści i ryzyko związane z projekcją astralną

Projekcja astralna może być absolutnie zmieniającym życie doświadczeniem, ale jak wszystko w ludzkim życiu, wiąże się z ona kilkoma zagrożeniami i potencjalnymi wadami. Poniżej przedstawiamy kilka korzyści i zagrożeń, z których musisz zdawać sobie sprawę przed rozpoczęciem własnej przygody z podróżami astralnymi. Pamiętaj o tym, że decyzja o próbie podróży astralnej powinna być gruntownie przemyślana, biorą pod uwagę możliwe korzyści, ale także zagrożenia.

Korzyści z podróży astralnych

Projekcja astralna oferuje możliwość zbadania niewidzialnych dla naszych materialnych zmysłów sfer rzeczywistości, znajdujących się poza zasięgiem naszych ciał fizycznych. Może pomóc nam uzyskać wgląd w nasze duchowe archetypy, zrozumieć nasze połączenia z innymi światami, dowiedzieć się więcej o sobie i naszym miejscu we wszechświecie.

Poprzez projekcję astralną stajemy się bardziej zestrojeni z samym sobą i mamy łatwiejszy dostęp do wyższych stanów świadomości. Pozwala nam to na dotarcie do głębszych stanów zrozumienia rzeczywistości i rozwoju osobistego.

Podróże astralne dają nam również dostęp do nadprzyrodzonych mocy, takich jak wizja na odległość (czytaj więcej - wizja na odległość), które mogą być wykorzystane do samorozwoju lub niesienia pomocy innym ludziom.

Jakie ryzyko wiąże się z podróżami astralnymi?

Czy podróże astralne są bezpieczne? Otóż ważne jest, aby być świadomym, że mogą istnieć pewne zagrożenia związane z projekcją astralną, w zależności od tego, jak bardzo doświadczony jesteś w tej praktyce.

Istotne jest, aby praktykujący pamiętali, że podczas podróży astralnych nadal są przywiązani do swojego ciała fizycznego za pomocą tak zwanego srebrnego sznura. Srebrny sznur to w zasadzie energetyczna nić, która zrywa się gdy odchodzimy na zawsze (czytaj więcej - srebrny sznur). Tak więc jeśli podróżnik astralny zapuszczą się zbyt daleko, poza zasięg własnego pola energetycznego, powrót do ciała fizycznego może być utrudniony, a czasami nawet niemożliwy!

W niektórych przypadkach praktykujący podróże astralne mogą się zgubić w innej sferze rzeczywistości, nie będąc w stanie znaleźć drogi powrotnej do własnego ciała. Dlatego tak ważne jest dla każdego, kto angażuje się w projekcję astralną, aby poświęcił sporo czasu na naukę i regularną praktykę pozostając w pobliżu własnego ciała fizycznego, przed podjęciem prób dalszych podróży.

Warto w tym miejscu dodać, ż ciało astralne pobiera energię z ciała fizycznego, przez co każda próba obudzenia ciała fizycznego zazwyczaj skutkuje natychmiastowym powrotem ciała astralnego do ciała fizycznego. Powrót jest definitywnie niemożliwy jedynie po śmierci ciała fizycznego. Niestety prawda jest również taka, że ciało astralne może na dobre utknąć poza ciałem fizycznym, prowadząc tym samym do jego śmierci.

Różne sfery rzeczywistości, które możesz odwiedzić wychodząc poza ciało fizyczne

Gdy Twoja świadomość zapuszcza się poza ciało fizyczne, możesz faktycznie odwiedzić różne sfery rzeczywistości, do których w normalnych warunkach nie masz dostępu. Oznacza to, że wówczas jesteś w stanie zbadać różne płaszczyzny istnienia, zyskując całkiem nowy sposób na doświadczanie własnego życia.

Podróże astralne otwierają przed nami zupełnie nowy możliwości poznawcze!

Podróże astralne otwierają przed nami zupełnie nowy możliwości poznawcze!

Wyższe sfery rzeczywistości

Sfery rzeczywistości, które możesz odwiedzić, zależą od potęgi Twojej własnej świadomości i intencji. Projekcja astralna może zabrać Cię w najgłębsze pokłady duchowej świadomości, pozwalając Ci na zbadanie boskiego światła w sobie i otaczającym Cię wszechświecie. Na płaszczyźnie astralnej doznasz niezwykłych emocji, których nigdy nie będziesz w stanie doświadczyć w świecie fizycznym. Przechodząc przez astral możesz również podróżować dalej, przez równoległe wszechświaty i wyższe wymiary, pozwalając sobie na doświadczenie alternatywnych światów lub nawet zbadanie swoich przeszłych żyć. Czy nie brzmi to niesamowicie? Pamiętaj jednak, że nie osiągniesz tego wszystkiego w szybkim tempie - wymagana jest tutaj cierpliwość i wytrwałość.

W rzeczywistości, możliwości jakie oferuje praktyka podróży astralnych są nieograniczone, jeśli tylko otworzysz się na odwiedzanie tych różnych sfer. W zasadzie zawsze masz możliwość wyboru sfery lub wymiaru, który chcesz odwiedzić, w zależności od tego, jakiego rodzaju doświadczenie chciałbyś mieć - czy jest to wewnętrzna eksploracja, uzdrowienie traumy, czy też odłączenie się od tej fizycznej rzeczywistości choćby dla rozrywki.

Korzyści wynikające z dostępu do wyższych sfer egzystencji

Eksploracja wyższych płaszczyzn poprzez projekcję astralną ma wiele korzyści dla osobistego rozwoju duchowego. Z tą unikalną zdolnością przychodzi niesamowite przesunięcie w świadomości, które pozwala nam uzyskać dostęp do głębszych części siebie, jak również pozwala nam połączyć się głębiej ze światem wokół nas. Możemy również zyskać wgląd w nasz prawdziwy potencjał, jak również zwiększoną świadomość naszych własnych pól energetycznych - coś, co zostało utracone w dużej części współczesnego życia z powodu nadmiernej stymulacji zewnętrznej.

Dlaczego więc nie spróbować podróży astralnych? Być może taka praktyka sprawi, że przekonasz się, że poza fizyczną rzeczywistością jest o wiele więcej, niż mógłbyś przypuszczać!

Jak wyjść poza ciało fizyczne? Pokonywanie wyzwań w trakcie projekcji astralnej

Projekcja astralna jest niesamowitym doświadczeniem, ale jest to również praktyka, która może wiązać się z pewnymi wyzwaniami i poświęceniami - przynajmniej na początku. Nauka projektowania świadomości poza własne ciało fizyczne może zająć sporo czasu, ale kiedy już opanujesz podróże astralnie, możliwości staną się nieskończone! Oto kilka praktycznych wskazówek, które mogą pomóc Ci w pokonaniu przeszkód związanych z projekcją astralną:

  1. Poświęć swój wolny czas i często ćwicz - Podróże astralne wymagają dużo cierpliwości i wytrwałości. Zacznij od krótkich podróży poza ciałem i stopniowo pracuj nad swoją drogą;
  2. Oczyść swój umysł - Głównym kluczem do udanej projekcji astralnej jest posiadanie niezatłoczonego myślami umysłu; im bardziej jest on jasny, tym większe masz szanse na osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu tak ważne jest, aby zadbać o czystość umysłu zapanować nad jego stanem, jeszcze zanim zaczną się Twoje pierwsze podróże astralne – codzienna medytacja będzie w tym bardzo pomocna;
  3. Ustal realistyczne cele - Nie oczekuj, że będziesz w stanie swobodnie podróżować przy pierwszej próbie wyjścia poza ciało fizyczne. Zacznij od próby opuszczenia swojego ciała i po prostu rozejrzenia się wokół we własnym pokoju lub mieszkaniu - tam, gdzie akurat znajduje się Twoje ciało materialne. No cóż - tak właśnie będą wyglądały Twoje pierwsze podróże astralne. Następnie, gdy poczujesz się bardziej komfortowo z tym procesem, możesz zacząć oddalać się od własnego ciała materialnego;
  4. Wizualizuj drzwi lub tunel - Przed próbą doświadczenia poza ciałem, wizualizuj drzwi lub tunel, który przetransportuje cię do innej sfery - czy to abstrakcyjna sfera, w której nie ma żadnych zasad ani granic, czy też sfera fizyczna, w której będziesz mógł wchodzić w interakcje z ludźmi, zwierzętami, roślinami i tak dalej - wszystko będzie możliwe po przedostaniu się przez te drzwi!
  5. Uwierz w siebie - Wreszcie, zawsze pamiętaj, aby mieć wiarę w siebie - wiara, że możesz coś zrobić, to połowa drogi do faktycznego osiągnięcia tego celu!

Jak wyglądają podróże astralne w praktyce?

Czy jesteś gotowy, aby odblokować prawdziwy potencjał projekcji astralnej? Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, które mogą sprawić, że Twoja podróż astralna będzie udana.

Przed rozpoczęciem praktyki podróży poza ciałem, koniecznie znajdź ciche i wygodne miejsce. Powinno to być miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać. Upewnij się, że jest Ci wygodnie. W razie potrzeby wyłącz wszelkie urządzenia, które mogą Cię rozpraszać podczas medytacji i wizualizacji. Ważne jest również to, abyś się nie śpieszył - koniecznie przeznacz na każdą sesję OOBE odpowiednią ilość wolnego czasu.

Rozluźnij swoje ciało i umysł. Poświęć trochę czasu, aby wejść w głęboki stan medytacyjny (czytaj więcej - głęboka medytacja) - zrelaksuj swoje ciało, skupiając się na każdej grupie mięśniowej, aż wszystkie mięśnie będą całkowicie wiotkie, a następnie uspokój swój umysł, aby nie było żadnej niepotrzebnej aktywności myślowej, poza bierną świadomością otaczającego Cię środowiska. Po zrelaksowaniu się, skup się na intencji opuszczenia ciała fizycznego i wejścia na plan astralny.

Osiągnij odpowiedni stan wibracyjny - Teraz, kiedy Twoje ciało i umysł są zupełnie zrelaksowane, nadszedł czas na osiągnięcie odpowiedniego stanu wibracyjnego! Zwykle robi się to poprzez wizualizację intensywnego białego światła pochodzącego z wnętrza ciała fizycznego lub poprzez skupienie uwagi na wewnętrznym dźwięku (dudnienie, dzwonienie, wycie), który zagłusza wszystkie inne dźwięki pochodzące z otoczenia. W pewnym momencie poczujesz, że całe Twoje ciało drży! Nie obawiaj się tego, lecz zanurz się w tym uczuciu, które wówczas będzie się stawało coraz bardziej intensywne i doprowadzi Cię do opuszczenia ciała fizycznego. Gdy tylko te wszystkie doznania staną się wystarczająco silne, poczujesz, że unosisz się nad własnym ciałem fizycznym, a następnie przenosisz się do sfer astralnych. Zanim jednak to się stanie, może stanąć obok siebie i popatrzeć na własne materialne ciało. Kiedy ciało astralne oddziela się od ciała fizycznego, podróżnik może bowiem z zewnątrz obserwować własne ciało fizyczne - no i od tego etapu należałoby zacząć praktykę podróży poza ciałem.

Podczas podróży astralnej koniecznie zaangażuj wszystkie zmysły, aby zbudować doświadczenie z najdrobniejszych szczegółów. Rozejrzyj się wokół Ciebie - czy jest jasno czy ciemno? Czy są jakieś hałasy? Czy czujesz coś dziwnego? Jakich emocji doświadczasz? Uważnie obserwuj wszystko, czego doświadczasz, aby po powrocie do normalnego stanu świadomości, wszystkie szczegóły mogły być dokładnie zrelacjonowane.

Podróże astralne - Wnioski

Na podstawie doświadczeń nabytych w trakcie projekcji astralnej odkryjesz, że rzeczywistość wykracza poza to, co możemy ogarnąć naszymi fizycznymi zmysłami. Projekcja astralna oferuje nieskończony potencjał eksplorowania wyższych sfer świadomości. Umożliwia doświadczenia poza ciałem, które mogą zabrać Cię do miejsc poza Twoją obecną wyobraźnią!

Aby czerpać jak najwięcej korzyści z własnych doświaczeń projekcji astralnej, będziesz musiał poświęcić czas na naukę podstaw, trenować swój umysł i regularnie ćwiczyć. Upewnij się, że utrzymujesz jasne intencje, praktykujesz środki ostrożności i pozostajesz otwarty na możliwości tego, co odkryjesz poza światem fizycznym. Z cierpliwością i poświęceniem, możesz odkryć zupełnie nową i ekscytującą rzeczywistość!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!