Terapia Medyczną M

Były kandydat na prezydenta USA ujawnia tajne informacje o podróżach w czasie i teleportacji!

Były kandydat na prezydenta USA - Andrew Basiago, twierdzi, że podróżował w czasie. Jako dziecko miał brać udział w tajnym projekcie rządowym dotyczącym teleportacji i podróży w czasie. Program badawczy pod kryptonimem Project Pegasus, miał być prekursorem Projektu Montauk i słynnego Eksperymentu Filadelfia

W 2016 r. Andrew Basiago startował w amerykańskich wyborach prezydenckich jako kandydat niezależny. Ze względu na brak funduszy, prawnikowi z Seattle nie udało się zobaczyć własnego nazwiska na kartach wyborczych we wszystkich 50 stanach. Jednak, Basiago jest mocno przekonany, że w najbliższym czasie uda mu się objąć urząd prezydencki, a po osiągnięciu tego celu ma zamiar odtajnić i ujawnić sekretną wiedzę naukową związaną z transportem kwantowym i amerykańską historię podróży w czasie, która obejmuje technologię taką jak chronowizor, holograficzna maszyna teleportacyjna, z której Basiago miał korzystać aby rozmawiać z samym Georgem Washingtonem.

Czy podróże w czasie są możliwe?

Czy Andrew Basiago podróżował w czasie?

Andrew Basiago twierdzi, że jako dziecko brał udział w tajnym projekcie rządowym dotyczącym teleportacji i podróży w czasie (źródło 1). Program badawczy pod kryptonimem Project Pegasus, miał być prekursorem Projektu Montauk i słynnego Eksperymentu Filadelfia. Basiago przekonuje, iż tajny program badawczy prowadzony był w latach 1962-1972 wspólnie przez CIA i DARPA, w celach związanych z kontaktowaniem się z byłymi prezydentami, teleportacją na Marsa i utrzymywaniem relacji dyplomatycznych z istotami pozaziemskimi. Szereg tajnych eksperymentów miał umożliwić opracowanie wysoce zaawansowanych technologii związanych z teleportacją i podróżowaniem w czasie.

W wywiadzie Basiago oznajmił, że jako dorastający chłopiec należał do grupy dzieci obdarzonych szczególnymi zdolnościami psychicznymi – tzw. dzieci INDIGO, skąd został zwerbowany do tajnych projektów badawczych. W roli specjalnego wysłannika miał podróżować w czasie i spotykać się z historycznymi i przyszłymi dygnitarzami, a także z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich.

Promieniująca energia Tesli

Gdy Basiago przymierzał się do swojego pierwszego skoku w czasie, jego ojciec już od lat brał udział w tego rodzaju podróżach. Przeprowadzano je za pomocą urządzenia znajdującego się w siedzibie korporacji Curtiss-Wright w New Jersey (źródło 1). Amerykański polityk opisuje portal czasoprzestrzenny jako dwa wysięgniki w kształcie nawiasów o wysokości około 8 stóp i oddalone od siebie o około 10 stóp. Z jego relacji wynika, iż maszyna była połączona z komputerem sterującym, a po aktywacji, urządzenie generowało portal z promienistej energii, będącej w stanie zaginać strukturę czasoprzestrzeni. Po uruchomieniu portalu, pojawiała się tak zwana plazmowa komora przetrzymywania, do której użytkownik wskakiwał przed przeniesieniem się do innego momentu lub miejsca w czasoprzestrzeni.

Energia promienista będąca podstawą działania portalu czasoprzestrzennego, została odkryta przez Nikolę Teslę, a odnoszące się do niej zapiski naukowe, działacze amerykańskiego rządu znaleźli w jego apartamencie w Nowym Yorku i skonfiskowali w r. 1943 . W rzeczywistości, z zeznań siostrzeńca słynnego naukowca wynika, że gdy ten zmarł, z jego hotelowego apartamentu zniknęły zapiski naukowe i czarny notatnik z kilkuset stronami, w tym z niektórymi podpisanymi „Sprawy rządowe”. Krótko potem wszystkie należące do niego przedmioty zostały skonfiskowane przez Alien Property Custodian (urząd ds. własności należącej do cudzoziemców), mimo że Tesla był pełnoprawnym obywatelem Stanów Zjednoczonych (źródło 2).

W 1901 r. Nikola Tesla zidentyfikował tak zwaną „energię promienistą” (źródło 3). Naukowiec był przekonany, że źródłem tej energii jest nasze Słońce. Doszedł do wniosku, iż Słońce emituje cząstki neutronowe, które poruszają się z dużą prędkością, przewyższającą prędkość światła. Naukowiec uważał, że te cząstki neutronowe są odpowiedzialne za wszystkie reakcje radioaktywne. Promieniująca materia jest zestrojona z tymi cząsteczkami neutronów. Promieniująca materia jest po prostu retransmiterem energii z jednego stanu do drugiego.

Andrew Basiago podróżuje w czasie

W trakcie swojej pierwszej szkoleniowej podróży za pomocą urządzenia korzystającego z promienistej energii Nikola Tesli, Andrew Basiago miał zostać teleportowany do stolicy stanu Nowy Meksyk, nie przemieszczając się jeszcze w czasie. Potem, aby stopniowo przyzwyczajać się do tego doznania, Basiago miał podróżować w czasie zaledwie kilka godzin wstecz.

Ceniony prawnik i były kandydat na prezydenta USA opowiada, że podróżował także do przyszłości, do roku 2045, gdzie został przeniesiony do budynku ze szmaragdowej i wolframowej stali. Tam miał otrzymać miniaturowy pojemnik z mikrofilmem, który miał zabrać ze sobą z powrotem do lat 70 ubiegłego stulecia.

Barack Obama teleportowany na Marsa?

W wywiadzie Andrew Basiago oświadczył, iż w tajnych eksperymentach w ramach programu Project Pegasus brał udział również Barack Obama, który poprzednio nazywał się Barry Soetero. Podobno w wieku 19 lat, Soetero został teleportowany na międzyplanetarną misję, aby skontaktować się z istotami pozaziemskimi żyjącymi na czerwonej planecie!

Bibliografia:

1 - Gaia - Andrew Basiago Involved in Project Pegasus Time Travel Program;

2 - Wikipedia - Nikola Tesla;

3 - Tesla Research - Inventions and Experiments of Nikola Tesla.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!