Sześć przepowiedni Baby Wangi na rok 2022 - Czy jej wizje się spełnią?

Na 2022 r. Baba Wanga przewidziała liczne klęski żywiołowe, do których dochodzą możliwe wojny i nieoczekiwane zmiany polityczne. Wieszczka twierdziła, że 2022 r. przyniesie ze sobą całą serię katastrof i innych przerażających zdarzeń, które na stałe zmienią losy ludzkości. Tuż przed swoją śmiercią, kobieta zapowiedziała, że wraz z rokiem 2022 nadejdą bardzo ciężkie czasy.

Urodzona w Bułgarii Wangelija Pandewa Dimitrova (1911-1996), znana jako Baba Wanga, zasłynęła dopiero wówczas, gdy spełniło się około 80 proc. jej przepowiedni.

W roku 1923, w czasie gwałtownej wichury, mała Wangelija została przewrócona na ziemię i poraniona. Znaleziona przez rodzinę, była przerażona, a w jej oczach znajdowało się pełno piasku i kurzu. Brak środków finansowych sprawił, że dziewczynka nie otrzymała odpowiedniej opieki medycznej, wskutek czego nieodwracalnie straciła wzrok. Czyżby to potworne zdarzenie z dzieciństwa przyczyniło się do późniejszych, proroczych wizji Baby Wangi? Choć nie znamy przyczyny mechanizmów, jakie z czasem rozwinęły się w umyśle Wangeliji, pewne jest to, że udało się jej przewidzieć ataki ISIS, początek i koniec II wojny światowej, rozpad ZSRR, śmierć księżnej Diany, a nawet Brexit!

Baba Wanga - Przepowiednie na rok 2022

W roku 1941 Wangelija Pandewa Dimitrova ujawniła swoje umiejętności jasnowidzenia. Napotykanym osobom opowiadała, co spotka je w przyszłości, a także rozpoznawała ich problemy zdrowotne i doradzała, który lekarz lub znachor może udzielić im skutecznej pomocy. Z czasem Babę Wangę odwiedzały tłumy ludzi, pytając o los własny i swoich bliskich (źródło 1).

Z biegiem czasu napisano wiele wyczerpujących książek o życiu i przepowiedniach Baby Wangi, co przyczyniło się do światowej sławy Bułgarki.

Baba Wanga
Baba Wanga na różnych etapach własnego życia

Baba Wanga i jej przepowiednie na rok 2022 – Cóż takiego ujrzała Wangelija?

Na 2022 r. Baba Wanga przewidziała liczne klęski żywiołowe, do których dochodzą możliwe wojny i nieoczekiwane zmiany polityczne. Wieszczka twierdziła, że 2022 r. przyniesie ze sobą całą serię katastrof i innych przerażających zdarzeń, które na stałe zmienią losy ludzkości. Tuż przed swoją śmiercią, kobieta zapowiedziała, że wraz z rokiem 2022 nadejdą bardzo ciężkie czasy.

Baba Wanga jako starsza kobieta
Baba Wanga jako starsza kobieta

Rok 2022 - Odkrycie śmiertelnego wirusa w lodowcach syberyjskich

W 2022 r. zespół naukowców dokona przerażającego odkrycia w syberyjskich lodowcach. Śmiertelny wirus, który w stanie uśpienia przebywał w lodzie od niepamiętnych czasów, ponownie ujrzy światło dzienne. Zdaniem Baby Wangi, patogen zostanie ożywiony w wyniku globalnego ocieplenia, co właśnie mają potwierdzić badacze. Ewentualnie pradawny wirus może zacząć zbierać żniwa wśród ludzi i zwierząt!

Baba Wanga jako młoda kobieta
Baba Wanga w młodości

Rok 2022 - Brak wody pitnej

W 2022 r. wiele aglomeracji miejskich zacznie odczuwać ogromne braki wody pitnej. Przyczyną tego zjawiska ma być gwałtowny wzrost ludności w miastach i niedostateczna ilość pozyskiwanej wody z pobliskich zbiorników naturalnych. Z dużym prawdopodobieństwem, jedynym ratunkiem dla miejskich aglomeracji będą wody gruntowe, czyli wydobywanie wody z głębin ziemi. W miarę wzrostu potrzeb, ludzie będą kopać coraz głębiej i głębiej.

Rok 2022 - Czy nasza planeta zostanie zaatakowana przez obcą cywilizację?

Zdaniem Baby Wangi, w roku 2022 Ziemia może zostać odwiedzona przez przedstawicieli obcej cywilizacji. Czy zostaniemy zaatakowani? Tego do końca nie wiadomo. Co ciekawe, od jakiegoś czasu w środowisku naukowym rozpowszechnia się przekonanie, że tajemnicza asteroida, która została nazwana „Oumuamua”, może być statkiem kosmicznym wysłanym przez obcych w poszukiwaniu oznak życia we Wszechświecie. Pomimo, iż teoria ta została uprzednio mocno skrytykowana, obecnie zyskuje coraz to większe grona zwolenników (źródło 2).

Rok 2022 – Czy szarańcza zniszczy wszystko w Indiach?

Zdaniem Bułgarskiej jasnowidzki, w roku 2022 w New Delhi termometry będą długotrwale wskazywały ponad 50 stopni Celsjusza, co jest równoznaczne z ekstremalnymi zmianami klimatycznymi. Apokaliptyczny widok milionów owadów niszczących tysiące akrów zboża zaszokują ludzi. Głód i bieda dotkną mieszkańców całego świata.

Rok 2022 ma być pełen kataklizmów!

Na rok 2022 Baba Wanga przepowiedziała huragany, powodzie, pożary i trzęsienia ziemi. Ma być to czas pod znakiem klęsk żywiołowych. Ekstremalne warunki pogodowe na świecie: wiry polarne w USA, upały w Skandynawii, powodzie w Europie i pożary w Australii. Wszystkie te zjawiska dotkną znaczną część populacji całego świata, która niestety bardzo na tym ucierpi.

Czy z rokiem 2022 zamienimy się w zombie?

Rok 2022 ma nieść za sobą gwałtowny rozwój technologii cyfrowych. Jednak, cyfrowe uzależnienie, nadmiar aktywności w wirtualnych światach, globalny zasięg sieci społecznościowych i ich wpływ na nasze życie, a na dodatek wszelkiego innego rodzaju rozrywki multimedialne, doprowadzą do pogorszenia ludzkich zdolności intelektualnych oraz stopniowego spadku masy mózgu, co może sprawić, że ludzie niebawem zaczną się zachowywać jak zombie. Oczywiście, nie nastąpi to z dnia na dzień, ale rok 2022 ma zapoczątkować te przerażające zmiany.

A co na to Nostradamus? - Przepowiednie Nostradamusa na rok 2022

Wydarzenia, które z czasem znalazły swoje odbicie w naszej rzeczywistości, przepowiadała nie tylko Baba Wanga! Koniecznie sprawdź co takiego na rok 2022 przepowiedział Nostradamus!

Bibliografia:

1 - Wikipedia - Wanga;

2 - Planeta - OUMUAMUA TO JEDNAK STATEK OBCYCH?

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!