Czy na Putina zostanie rzucona klątwa śmierci? Właśnie otrzymał ostateczne ostrzeżenie!

Ludzie z całego świata mają dość okrutnych działań rosyjskiego dyktatora. Czy można go powstrzymać stosując pradawne kabalistyczne praktyki, takie jak potężna klątwa Pulsa de Nur? Tak, czy inaczej, prezydent Rosji właśnie otrzymał ostateczne ostrzeżenie!

Szef sztabu obrony terytorialnej Dniepru Gennadij Korban zagroził Władimirowi Putinowi, iż rzuci na niego potężną klątwę, jeśli na miasto spadnie jeszcze choćby jedna rosyjska rakieta. Zgodnie z dawnymi wierzeniami, człowiek na którego zostanie rzucona wspomniana klątwa umiera w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu dni.

Czy potężna klątwa zawiśnie nad Putinem?
Czy potężna klątwa zawiśnie nad Putinem?

Czym jest klątwa Pulsa de Nur?

Pulsa de Nur to pradawny i bardzo rzadko stosowany kabalistyczny rytuał, w którym prosi się Boga o ukaranie grzesznika. Pulsa de Nur to w języku aramejskim nic innego jak ogniste bicze. Inne możliwe tłumaczenia to język ognia, ognista kula, czy też ognisty wybuch. Zaczerpnięte z Talmudu symboliczne wyrażenie oznacza „bolesną karę na poziomie niefizycznego, esencjalnego świata.

Rytuał Pulsa de Nur odnosi się do kabały praktycznej i jest apelem do Najwyższego Sądu Boskiej sprawiedliwości. Tradycja judajska ściśle podkreśla, że Żyd, który powołuje się na gniew Sądu Najwyższego na innego Żyda, sam podlega temu samemu wyrokowi, a jeśli ofiara rzucanej klątwy jest niewinna, to kara spada na wzywającego. Ceremonia odbywa się w języku aramejskim, w obecności co najmniej 10 żydowskich mężczyzn.

Odpowiedzialność, jaką ponoszą osoby rzucające klątwę Puls de Nur jest ogromna. Głównie z tego powodu rytuał wykonywany jest sporadycznie, średnio kilkakrotnie na 100 lat. Osoba, na którą spada klątwa, otrzymuje jednocześnie szansę na uratowanie swojego życia poprzez naprawienie szkód wynikających z popełnionych błędów.

Pusla de Nur to najrzadsza klątwa śmierci w judaizmie. Jest ona swego rodzaju modlitwą do Boga o zniszczenie wskazanego grzesznika. Pulsa de Nur jest wymawiana przez dziesięciu dorosłych mężczyzn z czarnymi świecami. Ten, przeciwko któremu jest skierowana, nie będzie żył czterdzieści dni od chwili rzucenia klątwy.

Zgodnie z mistyczną doktryną żydowską, w trakcie ceremonii rabin wzywa Boga prosząc o wykonanie sądu nad rzucającym klątwę oraz jej adresatem. Zapalane są czarne świece i chórem odczytywane są starożytne babilońskie modły. Ostatnie słowa wypowiadane są dokładnie o północy, po czym dźwięk trąbki ogłasza zakończenie ceremonii. Wówczas Anioł Śmierci zstępuje na świat i zabija tego z dwóch, który jest bardziej grzeszny przed Panem.

Czy klątwa Pulsa de Nur zostanie rzucona na Putina?

O możliwym rzuceniu pradawnej kabalistycznej klątwy na Putina szef sztabu obrony terytorialnej Dniepru napisał na swojej stronie na Facebooku (źródło 1) po tym, jak w zeszły piątek na miasto spadły kolejne rosyjskie pociski. W wyniku ataku w mieście zginęło 3 cywilów. Korban zagroził Putinowi następująco:

"Putin, zaatakujesz miasto jeszcze raz, a otrzymasz Pulsa De Nur!"

Zgodnie z dawnymi wierzeniami, aby wspomniana klątwa mogła przynieść spodziewane rezultaty, muszą zostać spełnione określone warunki. Jeden z nich zakłada, iż rytuał może być rzucony tylko i wyłącznie przeciwko Żydom. Co ciekawe, portal "Obozrevatel" przypomina, że matka Putina mogła być Żydówką. Inna nienaruszalna zasada powiada, iż klątwę można rzucić tylko na kogoś, kto stwarza zagrożenie dla narodu żydowskiego. Czy ten warunek można też uznać za spełniony? Otóż, najprawdopodobniej tak, gdyż Putin stwarza zagrożenie dla całego świata!

Bibliografia:

1 - o2 - Śmiertelna klątwa pulse deNura. Putin dostał ostrzeżenie.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!