KLĄTWA - Czy zostałeś przeklęty? Oto oznaki świadczące o klątwie

Klątwa to paskudna sprawa! Czy można być przeklętym i nawet o tym nie wiedzieć? Niestety zdarzają się przypadki osób, które przez całe lata, a nawet dekady, nie zdają sobie sprawy, że ktoś rzucił na nie klątwę, przez co ich życie stało się ciężkie i dręczące. Jak rozpoznać klątwę i w jaki sposób się jej pozbyć?

Klątwa to nic innego jak jawnie wyrażone życzenie, aby jakaś forma przeciwności lub nieszczęścia spotkała lub przywiązała się do jednej lub większej ilości osób, a także miejsca, bądź przedmiotu. W szczególności, najpopularniejszą w dzisiejszych czasach formą klątwy jest taka, która rzucana jest formie magicznego zaklęcia i na niej właśnie skupimy się w artykule. W tego typu okolicznościach odwrócenie lub wyeliminowanie klątwy jest czasami nazywane „usunięciem” lub „złamaniem”, ponieważ zaklęcie musi zostać rozwiane, co niekiedy wiąże się z pewnymi trudnościami.

Jak działa klątwa?
Jak działa klątwa i jak się od niej uwolnić?

Jak sprawdzę, czy rzucono na mnie klątwę?

Pomimo, iż szansa na to, że padłeś ofiarą klątwy jest naprawdę znikoma, niestety może się to zdarzyć każdemu z nas. Czasami ludzie szukający przyczyny złego samopoczucia, pecha i licznych problemów życiowych, dopiero po wielu latach odkrywają, że została na nich rzucona klątwa. Co gorsza, przez kolejne lata niedowierzają, aż w końcu decydują się na podjęcie odpowiednich działań.

Aby dowiedzieć się, czy została na Ciebie rzucona klątwa, przeczytaj uważnie poniżej wymienione pytania, dołączone do nich objaśnienia i dobrze się zastanów nad odpowiedzią. Twierdząca odpowiedź na ponad połowę z pytań może ewentualnie świadczyć o klątwie. Twierdząca odpowiedź na wszystkie pytania niewątpliwie oznacza klątwę!

Klątwa - Nietypowe zmiany zdrowotne

Czy od pewnego czasu regularnie doznajesz urazów ciała, takich jak np. złamań, zwichnięć, naderwań lub zerwań ścięgien, gorzej sypiasz i częściej łapiesz różnego rodzaju infekcje? Osoby będące ofiarami klątwy zazwyczaj miewają słabsze zdrowie i są bardziej podatne na wszelkie urazy fizyczne.

Klątwa a niewytłumaczalny ciąg pechowych zdarzeń

Czy wydaje Ci się, że masz do czynienia z niewzruszonym ciągiem pecha? Wspomniany pech może dotyczyć kwestii takich jak problemy finansowe, nieporozumienia w pracy, trudności w relacjach międzyludzkich, częstsze niż zazwyczaj usterki auta i różnego rodzaju sprzętu znajdującego się w Twoim domu lub miejscu pracy.

Jak sprawdzić czy jest się przeklętym?
Jak sprawdzić czy jest się przeklętym?

Rodzina i domowe zwierzęta

Czy coś złego dzieje się członkom Twojej rodziny, szczególnie osobom najsilniej z Tobą spokrewnionym? A może Twoje zwierzęta domowe od pewnego czasu regularnie chorują? Czy zaginał Ci pies, czy też kot? Działanie niektórych klątw może sprawiać, że ofiarami stają się nie tylko członkowie rodziny poszkodowanego zaklęciem, ale także jego zwierzęta i przedmioty.

Bliskie spotkania z bezpańskimi zwierzętami

Czy na swojej drodze, np. z domu do pracy, czy też w trakcie spacerów, zauważasz jakieś bezpańskie zwierzaki, np. psy, koty, których wcześniej nie spotykałeś i które się w Ciebie wpatrują? To pytanie może wydawać się bezsensowne, ale nie każdy wie, że osoby będące w stanie rzucać skuteczne klątwy potrafią też wysyłać zwierzęta na zwiady, aby sprawdzić jak się miewa ich ofiara.

Jakie są oznaki klątwy?
Jakie są oznaki klątwy?

Czy częste tłuczenie szkła może być oznaką klątwy?

Czy znajdujesz potłuczone szkło na domowych progach lub na swoim podwórku? W tradycjach czarów i hoodoo butelki wypełnione przeklętymi składnikami są rzucane na próg lub drzwi wejściowe docelowej ofiary, a po rozbiciu uwalnia się z nich zaklęcie. Poza tym stąpanie bosymi stopami na potłuczone szkło boli, czyż nieprawda? Ponadto, jeśli osobiście zdarza Ci się coś niechcący potłuc trzy lub więcej razy w ciągu jednego dnia, jest to znak klątwy.

Charakterystyczne myśli

Czy od jakiegoś czasu miewasz sporo spontanicznie pojawiających się negatywnych myśli? Chodzi w tym głównie o myśli typu „jestem do niczego”? Negatywne myśli, w tym także myśli samobójcze, bywają istotnym objawem klątwy. Pamiętaj, że jeśli Twoja odpowiedź na niniejsze pytanie jest twierdząca, być może cierpisz na jakiegoś rodzaju zaburzenia psychiczne, niekoniecznie wynikające z klątwy lub jakiejkolwiek formy czarów. Tego rodzaju objawy powinno się w każdym przypadku konsultować ze specjalistą. Nie wolno ich lekceważyć.

Znaki ostrzegawcze

Czy w ostatnim czasie zdarzyło Ci się zerwać ważną relację z drugą osobą? Pytanie dotyczy nie tylko kwestii miłosnych, ale także przyjacielskich i koleżeńskich. Osoby pod wpływem klątwy nieświadomie wysyłają innym ludziom różnego rodzaju znaki ostrzegawcze, co sprawia, że rodzina i znajomi się od nich oddalają, a przeklęci z czasem stają się zupełnie samotni.

Czym jest klątwa?
Czym jest klątwa?

Dziwne znaleziska oznaką klątwy? Tego nie lekceważ!

Czy ostatnio znajdujesz na swojej posesji dziwne przedmioty, które nie należą do Ciebie, bądź rysunki, dziwne symbole, które nie zostały przez Ciebie stworzone, a na dodatek wydają się być „złe”? Poważnym znakiem ostrzegawczym mogą być w szczególności garnki i inne naczynia z fekaliami, lalki lub przedmioty je przypominające. Jeśli znajdziesz coś takiego na swojej posiadłości, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to natychmiastowe pozbycie się „daru”. Pilnie zabierz go na drugą stronę miasta i wyrzuć, a najlepiej zakop we względnie dalekim od swojego domu miejscu.

Zagubione przedmioty

Czy w ostatnim czasie zagubiłeś coś osobistego, takiego jak bielizna, szczotka do włosów, biżuteria, klucze itp? Takie przedmioty zawierają twoje DNA, co może ułatwić czarownicom i czarownikom rzucenie na Ciebie klątwy. Jeśli ktoś był ostatnio w Twoim domu, a zaginęło Ci wówczas coś osobistego, okoliczność taka może przemawiać za możliwą klątwą.

Jakie są oznaki klątwy?
Jakie są oznaki klątwy?

Złe znaki

Wbrew pozorom istnieją pewne okoliczności, które mogą wyraźnie oznaczać klątwę, szczególnie wówczas, gdy zdarzają się często. Do tego rodzaju oznak powszechnie zalicza się następujące zjawiska:

  • ptak zabity wskutek przedostania się do domu przez otwarte okno i uderzenia o ścianę, bądź inną przeszkodę;

    dzięcioł pukający do drzwi lub okna domu;

  • sześć wron ustawionych w jednym rzędzie na jakimś elemencie należącym do nieruchomości;
  • martwe zwierzęta na domowym progu;
  • odgłosy dziwnego zwierzęcego wycia w pobliżu miejsca zamieszkania.

Czy w ostatnim czasie byłeś świadkiem któregoś z wymienionych wyżej znaków?

To dziwne uczucie…

Jeśli ktoś, kto rzucił na Ciebie klątwę, ma zamiar Cię szpiegować, to czasami może nasyłać duchy i zwierzęta, aby to one Cię na okrągło obserwowały. Czy miewasz wrażenie bycia obserwowanym, nawet gdy przebywasz sam w domu?

Zwierzęta mogą nas obserwować
Zwierzęta mogą nas obserwować

Nietypowe sny

Czy w ostatnim czasie miewasz dręczące sny, np. takie, w których ktoś włamuje się do Twojego domu? W rzeczywistości nasi duchowi przewodnicy i nasze wyższe ja często ostrzegają nas we snach. Jeśli masz powtarzający się sen, w którym ktoś włamuje się do Twojego domu, lub w jakikolwiek inny sposób bezprawnie wkracza na Twoją przestrzeń, jest to istotny znak, że jesteś pod wpływem psychicznego ataku lub – co gorsza – klątwy. Ponadto zjawiska takie jak paraliż senny i nocne lęki wskazują, że ktoś nasyła na Ciebie złe duchy, aby te Cię straszyły i nękały gdy próbujesz odpocząć po ciężkim dniu.

Jak uwolnić się od klątwy?

Jeśli odpowiedź na większość z powyższych pytań jest w Twoim przypadku twierdząca, istnieje pewna – choć bardzo mała – szansa, iż zostałeś przeklęty! Co teraz robić i jak uwolnić się od klątwy?

Choć uwolnienie się od ciążącej klątwy może okazać się dość trudnym zadaniem, pamiętaj, aby nie podsycać strachu, gdyż w takiej sytuacji najbardziej pomocny może się okazać spokój umysłu. Strach będzie tylko wszystko pogarszał, gdyż to głównie dzięki niemu klątwa działa!

Zanim udasz się do osoby doświadczonej w usuwaniu klątw, możesz spróbować poradzić sobie samemu ze złym zaklęciem. Jeśli jest ono słabe, a Twój umysł jest spokojny i silny, istnieje duża szansa, że uda Ci się je rozwiać. Zacznij od oczyszczania swojej przestrzeni mieszkalnej, a w miarę możliwości także miejsca pracy. Możesz w tym celu okadzać pomieszczenia liściem laurowym, lub białą szałwią, a następie zapalić odpowiednie świece.

Medytacja może pomagać uspokoić umysł
Medytacja może pomagać uspokoić umysł

Unikaj używek i oczyść swoje ciało fizyczne! Regularnie oczyszczaj umysł, np. medytując kilka, kilkanaście minut dziennie. W nagłych sytuacjach emocjonalnych mogą pomagać mudry. Dodatkowo, możesz też skorzystać z mocy amuletów ochronnych.

Jeśli masz związek z jakimkolwiek Bogiem/bóstwem lub swoimi przodkami, przywołaj ich wsparcie.

Jeśli pomimo wszystkich wspomnianych działań będziesz miał wrażenie, że zła energia nadal Cię prześladuje, to konieczna będzie pomoc osoby doświadczonej w usuwaniu klątw.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!