Czy wiesz czemu ludzie często śnią o windach i pociągach? Czy jesteś gotów w to uwierzyć?

Czy wiesz czemu ludzie często śnią o pędzących windach i pociągach? Odpowiedź na to pytanie może zaskoczyć niejednego czytelnika. Gdy śnimy nasz umysł przechodzi w bardzo szczególny stan, a wówczas jego możliwości stają się w dużej mierze nieograniczone!

Windy i pociągi należą do najczęstszych wątków marzeń sennych znacznej części globalnej populacji. Przyczyną takich snów nie są jedynie nasza wyobraźnia, czy też zdolność ludzkiego mózgu do generowania losowych obrazów w trakcie gdy ciało odpoczywa po ciężkim dniu. Może wydać Ci się to nieprawdopodobne, ale spora część dziwacznych snów, w tym snów o windach i pociągach, mają w sobie ziarno rzeczywistości, choć nie takiej, w której na co dzień funkcjonujemy na jawie.

Czy sny mogą być rzeczywiste?
Czy sny mogą być rzeczywiste?

W rzeczywistości, marzenia senne odsłaniają największe tajemnice przeszłości, przyszłości, jak i również chwili obecnej. Śnienie wiąże się z przenikaniem umysłu i duszy poprzez rozmaite płaszczyzny rzeczywistości. Sen stanowi stan zjednoczenia duszy człowieka nie tylko z całym otaczającym go światem, ale także ze światami równoległymi! Jeśli uważasz, że to bzdura, to koniecznie czytaj dalej!

Koniecznie przeczytaj jeśli uważasz, że to wszystko „głupota”…

Jeśli należysz do grona sceptyków, którzy opowieści o światach równoległych traktują z dużym przymrużeniem oka, to być może nadszedł czas, abyś zastanowił się nad przyczyną takiej postawy. Czemu w niektóre rzeczy po prostu wierzymy, a w inne nie? Otóż, od małego uczymy się wierzyć w to, co jest namacalne, a w szczególności w przedmioty i okoliczności, które przynoszą nam korzyści materialne. Żyjemy w społeczeństwie funkcjonującym w pewien określony sposób, a cały ten mechanizm zostałby silnie zaburzony, gdyby sceptycy przestali ufać jedynie materii. Siła systemu, w którym się rodzimy i rozwijamy, opiera się głównie na materii, sceptycyzmie, chęci gromadzenia i posiadania materii. Prawda jest jednak taka, że nasz świat nie kończy się, ani nie zaczyna, na czystej materii, choć pojęcie tego aspektu rzeczywistości wymaga porzucenia tego, co nam wpajano od momentu przyjścia na ten świat. Jest to nie lada wysiłek, ale uwierz, że nagroda za podjęcie go może być niemała!

Sen o windzie

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek śnić o spadającej windzie, albo o windzie, która porusza się nie tylko w pionie, ale także w poziomie? Wiele osób na całym świecie regularnie śni o windach, które pędzą z niesamowitą prędkością, albo poruszają się w poziomie, czy też po skosie i docierają do sekretnych kondygnacji. Pędząca winda, w której jesteśmy uwięzieni i której w żaden sposób nie jesteśmy w stanie zatrzymać, nierzadko sprawia że w środku nocy budzimy się i przerażeni dziękujemy Bogu, że to był tylko sen. Ale… czy sny nie są w pewnym sensie rzeczywiste?

Co oznacza sen o windzie?
Co oznacza sen o windzie?

Czy wiesz, że sen, w którym dzięki ukrytym przyciskom w windzie, albo po wpisaniu sekretnego kodu, dostajemy się do tajnych pomieszczeń, nie należy do przypadków, które można by liczyć na palcach jednej ręki. Wielu z nas miewa tego rodzaju sny. Liczni śnią też o windzie, która rozpędza się w górę, a następnie w niezrozumiały sposób unosi się nad budynkiem, miastem, a następnie całą planetą! Taka kosmiczna winda do innych światów, w rzeczywistości śni się ogromnej ilości osób. Może wydać Ci się to dziwne i niezrozumiałe, ale niektóre marzenia senne o windzie są w pewnym sensie rzeczywiste! Ale o tym już za chwilę.

Sen o pociągu

Wiele osób przyznaje, że często miewa sny o pędzących pociągach. Pociągi te są zazwyczaj nieco inne, niż te, które znamy ze świata na jawie. Są przeważnie potężniejsze, szybsze i poruszają się po skomplikowanych torach, w których rozjazdy są nie podwójne, czy potrójne, lecz o wiele bardziej złożone, wielopoziomowe, z nieskończoną ilością możliwych kierunków. Bywa też tak, że pociągi ze snów żyją własnym życiem, są inteligentne i potrafią same podejmować decyzje. Jeśli kiedykolwiek miałeś tego rodzaju sen o pociągach, to wiedz, że nie jesteś jedyną taką osobą!

Co oznacza sen o pociągu?
Co oznacza sen o pociągu?

Co się dzieje gdy śnimy?

Naukowcy od dawna podejrzewają, że podczas snów nasza świadomość może wędrować do światów równoległych. Gdy śpimy umysł częściowo przestaje interesować się otaczającą nas materią, przez co może zając się czymś zupełnie innym. Dlatego też podczas gdy nasze ciało fizyczne smacznie sobie drzemie, nieograniczona materią świadomość może przechodzić przez różnego rodzaju warstwy rzeczywistości, które można też nazwać wymiarami, przedostając się do alternatywnych światów. Wraz ze świadomością przechodzi tam również nasze ciało astralne, choć znaczna większość osób w ogóle nie zdaje sobie z tego sprawy i uważa takie kwestie za czystą fikcję.

Miejsca, w których windy i pociągi wyglądają i działają nieco inaczej niż w naszym materialnym świecie, to tylko niektóre z nieskończonej ilości niezwykłych płaszczyzn rzeczywistości, o której tak często śnimy, ale w którą tak naprawdę nie wierzymy. Dlaczego jesteśmy tak silnie przekonani o tym, że nasze sny nie są prawdziwe? Odpowiedź na to pytanie jest oczywista, a jeśli czytałeś uważnie ten artykuł, to zapewne już ją znasz.

Czy jesteś gotów w to uwierzyć?

Uwierz w rzeczywistość marzeń sennych, chociażby by po to, by Twoje życie nie było z każdej strony ograniczone do tego, co namacalne i materialne. Człowiek jest istotą wielowymiarową, co oznacza, że egzystujemy na różnych płaszczyznach rzeczywistości, a ta nie obejmuje jedynie materii.

Czy Twoje myśli i sny są materialne, namacalne? Nie! A pomimo tego istnieją, gdyż jesteś ich świadom! To jeden z oczywistych dowodów, na to, że istnieje nie tylko to, co jest materialne, czyli to, co możesz dotknąć swoim fizycznym ciałem, ale także to, o czym możesz myśleć i śnić! Skoro tak, logiczne jest też to, że - jako istoty wielowymiarowe - nie musimy się ograniczać do świata materialnego. Przemyśl ten temat. Powodzenia!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!