Naturalne i zdrowe zioła na różne dolegliwości - Uncaria ČR

Rynek suplementów stale i dynamicznie się rozwija. Jego znaczną częścią pozostają produkty na bazie ziół, roślin oraz płodów rolnych. Firma Uncaria ČR specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji mieszanek bazujących na roślinach pochodzących z kraju, w którym fitoterapia ma bogatą tradycję – Peru.

Produkty Uncaria ČR wyróżniają się jakością – co znajduje odzwierciedlenie w posiadanych przez firmę certyfikatach. Siedziba produkcyjna istniejącego od 2001 roku przedsiębiorstwa znajduje się na terenie Republiki Czeskiej, natomiast dystrybucja jest prowadzona do wszystkich krajów w Unii Europejskiej.

Produkty Uncaria

Od rośliny do produktu

Zioła i rośliny peruwiańskie wyróżniają się szczególnymi właściwościami ze względu na zróżnicowany klimat panujący w tym kraju. W Uncaria ČR oferowane są produkty zawierających jedynie najlepszej jakości części roślin – ich liści, owoców, korzeni, ziaren. Dla wygody stosowania w codziennej profilaktyce oraz w celach leczniczych mieszanki te dostępne są w różnych formach – ekstraktów, kapsułek czy tradycyjnie w postaci suszu.

Produkty firmy Uncaria ČR łatwo włączyć do codziennej diety, w większości są tej odpowiednie do stosowania dla osób starszych, dla dzieci czy dla rekonwalescentów. W ofercie bardzo dużą popularnością cieszą się wyroby uniwersalne takie jak ekstrakty z bulwy Maca Maka (dostępne w różnych wersjach smakowych czy wzbogaconych o dodatkowe składniki), owoce Camu Camu o najwyższej zawartości witaminy C, ekstrakty z kukurydzy Maiz Morado, czy mieszanka Nopal mix Colon Cleaner – detoksykująca organizm naturalnie. Oprócz ziołowych mieszanek asortyment obejmuje także zdrową żywność, w tym przekąski, jak czekolada pozbawiona wszelkich konserwantów oraz cukru, ziarna kakaowca, ziarenka Chia, które można dodawać do potraw, suszone owoce Algorrabo. Prawdziwą gwiazdą oferty pozostaje też olej Sacha Inchi – obfitujący w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega o szeregu prozdrowotnych właściwości.

Indywidualne podejście

W sklepie internetowym Uncaria ČR cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Dlatego też stale poszerzana jest oferta, także w przypadku praktycznych zestawów, które mogą stanowić wspaniały prezent dla najbliższych osób. Produkty w sklepie zostały posegregowane w taki sposób, by odnalezienie produktu dedykowanego przy konkretnej dolegliwości było intuicyjne. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z pełną ofertą. Peruwiańskie specyfiki to doskonały sposób na uzupełnienie profilaktyki, niezależnie od wieku, płci i stanu zdrowia.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!
Sklep ezoteryczny - Odpromienniki orgonitowe