Terapia Medyczną M

10-letni rosyjski prorok już dawno temu przepowiedział upadek własnego kraju!

10-letni chłopiec z Rosji przepowiedział nie tylko klęskę własnego kraju, ale także wiele innych zdarzeń, które rzeczywiście później nastąpiły. Oto niesamowita historia Wiaczesława Kraszennikowa, tak zwanego rosyjskiego Anioła.

Wiaczesław Kraszennikow, który za sprawą filmu dokumentalnego o jego osobliwym życiu zyskał miano rosyjskiego anioła, urodził się w małej syberyjskiej miejscowości 22 marca 1982 r. Syberyjski Sławik – bo tak też powszechnie zwany jest nieżyjący już chłopiec ze względu na swoje pochodzenie - potrafił przewidywać przyszłość. Jego proroctwa, choć wprawiały w osłupienie, w dużej części się spełniały. Niestety dziecko zmarło na kilka dnie przed swoimi 11 urodzinami, a to zdarzenie również zawarte było w jego przepowiedniach.

W efekcie nie tylko wspomnianego wcześniej filmu, ale także dzięki licznym książkom, w których opisywany jest niecodzienny dar rosyjskiego Anioła, fenomen Sławika z czasem zyskał światowy rozgłos.

10-letni prorok z Rosji przewidział upadek własnego kraju
Przepowiednie 10-letniego proroka z Rosji

Przepowiednie Wiaczesława Kraszennikowa - „Głos jest jeden i ten sam”

Wiaczesław Kraszennikow był w stanie widzieć przyszłość, ale czy jego przepowiednie są wiarygodne? Najprawdopodobniej tak, zwłaszcza, że od najmłodszych lat swojego krótkiego życia Sławik posiadał wyjątkowy dar. Zdaniem wciąż żyjącej matki, chłopiec nie tylko widział przyszłe zdarzenia, ale także potrafił czytać w myślach. Gdy dziecko miało zaledwie 5 lat, a ojciec został wysłany na wojskową misję na Uralu, dla rodziny zabrakło miejsc w hotelu, przez co matka z synkiem zmuszeni byli nocować pod namiotami. Gdy ze względu na surowe warunki kobieta postanowiła zabrać ze sobą dziecko i zamieszkać u matki, wówczas po raz pierwszy Sławik objawił swój niezwykły dar przewidywania przyszłości. Chłopczyk oznajmił matce, iż zostało mu powiedziane, że już niebawem rodzina będzie mogła się zakwaterować w 3-pokojowym mieszkaniu. Matka spytała chłopca, skąd pochodzą takie informacje, na co syn miał odpowiedzieć, że odkąd pamięta słyszy głos:

”Głos jest jeden i ten sam. Kobiecy, żywy. A wasze głosy obok niego są jakby martwe. I znam przeszłość, teraźniejszość i przyszłość...”
Wiaczesław Kraszennikow
Wiaczesław Kraszennikow - Przepowiednie rosyjskiego Anioła

Czytanie w myślach

Jako uczeń podstawówki, Wiaczesław mówił swoim kolegom, że dostrzega wszystkie narządy w ciałach ludzi i słyszy ich myśli. Przekonywał, że nauczyciele mówią nieprawdę. Dobre oceny przynosił do domu jedynie po to, by sprawić radość swoim rodzicom.

Znajomość języka istot niebiańskich

Niezwykły chłopiec z Syberii podobno znał język zwierząt, roślin i istot niebiańskich, jednak powtórzenie tego ostatniego miało być niewykonalne ze względu na ograniczenia ludzkiego ciała. Znał też starożytne języki ludzi. Gdy pewnego dnia matka zorientowała się, iż chłopiec wymawia obce słowa i zapytała go co to za język, Wiaczesław odpowiedział jej, że jest to język Jezusa Zbawiciela.

Wiaczesław Kraszennikow - Czy jego przepowiednie są wiarygodne?
Wiaczesław Kraszennikow - Czy jego przepowiednie są wiarygodne?

Przerażające demony!

Wiaczesław Kraszennikow posiadał zdolność odczuwania diabelskiej obecności. Ponadto był w stanie widzieć demony. Niektórzy powiadają, że chłopiec potrafił duchowo zstępować do piekieł aby zobaczyć, co dzieje się z duszami, które tam trafiały. Syberyjski Sławik przekonywał, że Bóg celowo odebrał ludziom możliwość widzenia demonów, gdyż istoty te są tak straszne, że od samego ich widoku mogłyby pękać serca. Powiadał ponadto, że diabły są wulgarne, złorzeczą mu i straszliwie cuchną (źródło 1).

Sławik z chęcią pomagał ludziom

Wieść o osobliwych umiejętnościach małego Wiaczesława szybko się rozchodziła w całej okolicy. Po krótkim czasie dziecko stało się bardzo sławne i coraz więcej ludzi pragnęło się z nim spotkać.

Nawet najbardziej uparte niedowiarki przekonywały się, że dar Sławika jest prawdziwy. Chłopczyk bowiem skutecznie pomagał ludziom w wielu kwestiach, takich jak odnajdywanie innych osób, zwierząt, czy też zagubionych przedmiotów.

Wiaczesław bardzo chętnie pomagał w kwestiach zdrowotnych, w nieuleczalnych chorobach. Swoim spojrzeniem docierał do najgłębszych zakamarków ludzkiego ciała i błyskawicznie dowiadywał się co komu dolegało bez zadawania pytań. Nie chciał za to jakiegokolwiek wynagrodzenia. Matka wspomina, że gdy pewnego dnia ktoś niepostrzeżenie wsunął mu do kieszeni monetę, chłopiec od tego się rozchorował. Nie wolno mu było zarabiać na jego darze — zakaz ten otrzymał od tajemniczego głosu. (źródło 1).

Syberyjski Sławik ujawnia przyszłość
Wiaczesław Kraszennikow - Syberyjski Sławik ujawnia przyszłość

Sławik posiadał nieograniczoną wiedzę i chętnie się nią dzielił

Wszyscy, z którymi Sławik się spotykał, byli zdumieni i wdzięczni za rozwiązanie ich problemów za pomocą przekazanych mu od Boga zdolności.

Pewnego dnia dwaj młodzi naukowcy okazali dokumenty i poprosili o zgodę na rozmowę ze Sławikiem, gdyż dowiedzieli się o cudownym chłopczyku, który opowiada o budowie ziemi i kosmosu. Chłopczyk długo opowiadał im o wszechświecie, o ziemi, o Bogu. Opowiadał potem im o kształcie Ziemi, jej budowie. Naukowcy zapytali, czy można przedstawić budowę Ziemi w postaci wzorów. Sławik odpowiedział, że owszem – jest to możliwe – ale oni i tak tego by nie zrozumieli. Na prośbę rozmówców, Sławik podyktował im długie matematyczne wzory, których oni rzeczywiście nie byli w stanie pojąć. Długo jeszcze opowiadał im Sławik, a oni ze zdziwieniem słuchali i zapisywali. Odchodzili bardzo późno, z żalem, że trzeba wyjeżdżać, a tak chciało by się jeszcze porozmawiać ze Sławikiem, tak interesującym rozmówcą (źródło 2).

Rosyjski Anioł naprawdę przewidział przyszłość - Jego przepowiednie nie są zwykłymi fabułami dzieciństwa!

Przepowiednie Sławika nie są wyimaginowanymi fabułami. Syberyjski Sławik przewidział nie tylko atak na WTC, ale także wiele innych, bardziej lub mniej tragicznych wydarzeń.

Któregoś razu, ponad 10 lat przed wprowadzeniem waluty Euro do obiegu, Sławik powiedział:

„Na początku lat 90. pojawi się wspólna, światowa waluta. Pieniądze rządcy światowego, które będą się nazywać euro. Sprawy z tymi pieniędzmi pójdą pomyślnie i jako ostatnia przejdzie na nie Ameryka”

Cudowny chłopiec zapowiedział, że w przyszłości zostanie opracowane skuteczne lekarstwo na raka, a na dwa lata przed globalną klęską będzie panował dobrobyt.

Oto co mówią ponure przepowiednie Sławika - Choroby, głód i III wojna światowa

Zdaniem Sławika z Syberii ludzie będą ufać diabłu, uznając go za Boga. Na świecie pojawią się różnego rodzaju epidemie. Jedna z nich będzie przerażająca i zdziesiątkuje ludzkość. Ciała będą leżeć na ulicach i nie będzie komu ich stamtąd usuwać.

Zgodnie z przepowiednią Sławika, w pewnej chwili Rosja zacznie się dzielić, na świecie zapanuje głód, a woda będzie stopniowo znikać z powierzchni Ziemi. Rośliny przestaną rosnąć, nie będzie wiatru ani deszczu!

Syberyjski Sławik wspominał o III wojnie światowej, w której Rosja będzie uczestniczyć - podobno niechętnie. Armia zostanie wówczas zniszczona i trzeba będzie odbudowywać ją na nowo. Zakłady i fabryki w Rosji zostaną zamknięte, pojawi się bezrobocie. Do armii rosyjskiej będą brać wszystkich mężczyzn, a później i kobiety. W domach zostaną tylko starsze kobiety, starcy i małe dzieci. Zacznie się straszliwa wojna z Chinami. Wojna będzie taka, że niekiedy bez jednego wystrzału ogromne terytoria zostaną zajęte przez Chiny: wieczorem mieszkańcy zasną jako Rosjanie, a rano obudzą się jako Chińczycy (źródło 3)

Bibliografia:

1 - Interia - Mały jasnowidz z Rosji. Co zobaczył 10-letni Sławik Kraszeninnikow?

2 - Gloria - Bóg mówi do wybrańców swoich… Proroctwa 10-letniego Sławika;

3 - Mali Rycerze - Proroctwa 10-letniego Sławika.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!