Książka ANTYBIOTYKI ZIOŁOWE - światowy bestseller

Książka Antybiotyki Ziołowe to ciekawa propozycja dla osób pragnących żyć zdrowo i naturalnie

Nieodpowiedzialne praktyki polegające na nadużywaniu syntetycznych antybiotyków, zarówno w systemie opieki zdrowotnej, jak również w hodowli roślin, bądź zwierząt, przyczyniły się do powstawania coraz to większej ilości szczepów bakterii całkowicie opornych na ich działanie. Sytuacja jest obecnie dramatyczna. Oporne na leki patogeny stanowią realne zagrożenie dla każdego z nas, niezależnie od wieku, czy kondycji zdrowotnej.

 

Książka o antybiotykach ziołowych

 

Stawiając na zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i odżywianie się pełnowartościowymi produktami, możemy w znacznym stopniu wzmocnić nasz układ odpornościowy. Jednak, ani świeże warzywa, czy owoce, ani nalewki z czosnku, syrop z cebuli, a nawet olejek z oregano nie uratują nam życia w przypadku styczności z niektórymi lekoopornymi patogenami. Owszem, niektóre popularne specyfiki wykazują pewne działanie przeciwbakteryjne, ale nie jest ono na tyle mocne, żeby poradzić sobie z niektórymi infekcjami. Gdzie zatem szukać pomocy w przypadku infekcji wywołanej bakteriami, na które żaden z syntetycznych leków już nie działa? Okazuje się, że skuteczne lekarstwa są dostępne w przyrodzie. Od bardzo dawna! Ewolucja uczyniła z niektórych roślin naszych niezwykłych sprzymierzeńców w walce z bakteriami i innymi patogenami, przed którymi one same musiały nauczyć się bronić, wykształcając przez setki tysięcy, a nawet miliony lat, najbardziej skuteczne mechanizmy defensywne.

POZNAJ NATURALNĄ ALTERNATYWĘ LECZENIA LEKOOPORNYCH INFEKCJI!!

Gdybym sam był zagrożony śmiercią z powodu choroby opornej na antybiotyki – zioła przedstawione w książce są tymi, które absolutnie bym zastosował. Bez wahania.

- Autor książki ANTYBIOTYKI ZIOŁOWE, Stephen Harrod Buhnerr  

 

 

 Korzystając z poniższego KODU RABATOWEGO uzyskasz najniższą możliwą cenę książki, która obecnie wynosi 89 zł Książka ANTYBIOTYKI ZIOŁOWE opisuje tych przedstawicieli świata roślin, którzy mogą uratować zdrowie i życie nasze i naszych bliskich, kiedy wszystko inne całkowicie zawiedzie!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!