Słynna medium przepowiedziała pandemię COVID-19 kilkanaście lat temu. Ujawniła co nas teraz czeka!

Czy Sylvia Browne, autorka popularnej książki „End Of Days” – wydanej w roku 2008, rzeczywiście przepowiedziała obecną pandemię COVID-19? Pani Browne napisała ponad 40 książek i często gościła w popularnych programach telewizyjnych, w trakcie których czytała swoje wróżby z gośćmi i rozmówcami. Znana medium wywróżyła, między innymi, że w 2020 roku świat pogrąży plaga, która jednak "szybko" minie.

Czy Sylvia Browne, autorka popularnej książki „End Of Days” – wydanej w roku 2008, rzeczywiście przepowiedziała obecną pandemię COVID-19?

Sylvia Celeste Browne (1936-2013) była amerykańską pisarką oraz medium o zdolnościach parapsychicznych. Często występowała w telewizji i radiu, w tym w The Montel Williams Show i Larry King Live. Dodatkowo prowadziła słynny internetowy program radiowy w Hay House Radio.

Browne zaczęła publicznie wróżyć w 1974 roku. W 1986 roku założyła kościół gnostycko-chrześcijański w Campbell - Kalifornia, znany jako „Society of Novus Spiritus”. Medium oznajmiła publicznie, że osobiście widziała Niebo i spotkała tam anioły, a także rozmawiała z przewodnikiem duchowym o imieniu Francine. Sylvia Browne rzekomo posiadała zdolność odbierania bardzo szerokiego zakresu wibracji, czego przeciętny człowiek nie jest w stanie dokonać.

Pani Browne zyskała szerokie grona zwolenników. W 2007 roku trzeba było czekać aż 4 lata na swoją kolej do rozmowy z medium. Napisała ponad 40 książek, a większość z nich została uznana za prawdziwe bestsellery. Jak się ponadto okazuje, słynna medium regularnie brała aktywny udział w popularnych amerykańskich programach telewizyjnych i radiowych, w trakcie których zazwyczaj omawiała swoje deklarowane umiejętności paranormalne z prowadzącym, a następnie wykonywała przepowiednie dla publiczności lub losowych rozmówców. W niektórych przypadkach pani Browne konfrontowała się z innymi gośćmi programów, w tym ze sceptykami, co nierzadko prowadziło do twardych debat na temat autentyczności jej zdolności parapsychologicznych.

Znana medium przewidziała, między innymi, że w 2020 roku świat pogrąży plaga, która jednak "szybko" minie (źródło 1, źródło 2):

Sylvia Browne - Słynna medium, która przepowiedziała pandemię COVID-19
Około 2020 r. ciężka choroba przypominająca zapalenie płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, atakując płuca i oskrzela i opierając się wszystkim znanym metodom leczenia. Jednak, bardziej zaskakujący niż sama choroba okaże się fakt, że plaga w szybkim tempie wygaśnie, zaatakuje ponownie dziesięć lat później, a następnie całkowicie zaniknie.

Jak szybko ma minąć pandemia koronawirusa zdaniem Pani Browne? Tego niestety medium nie sprecyzowała i nie mamy możliwości zadania jej tego pytania, gdyż autorka wielu popularnych książek o tematyce duchowej zmarła w 2013 roku i zabrała tą tajemnicę ze sobą!

Jednym z bardziej dziwacznych twierdzeń słynnej medium jest to, że Atlantyda i Lemuria powstaną z morskich głębin do 2050 roku, po klęskach żywiołowych i zwiększonej aktywności wulkanicznej.

Sylvia Browne przepowiedziała drastyczny wzrost liczby niepłodnych kobiet i mężczyzn. Zdaniem proroczki, rosnąca niepłodność będzie spowodowana przez duchy, które przestaną być zainteresowane ponownymi narodzinami. Autorka książki „End of Days” wyjaśnia:

Gdy zbliża się koniec dni, coraz mniej duchów decyduje się na reinkarnację i pobyt na Ziemi […]. Im mniej duchów chce tu przybyć, tym mniej płodów będą musiały zająć. A im mniej płodów jest wymaganych, tym mniej ciąż

Medium przepowiedziała, że chociaż choroby takie jak rak, choroba Alzheimera, białaczka, cukrzyca itp., zostaną definitywnie wyeliminowane, to inne, takie jak ospa i polio powrócą między 2075 a 2080 rokiem i wywołają nagłe rozprzestrzenianie się zarazy na całym świecie. Wraz ze strutą atmosferą i brakiem miejsca do życia, taka sytuacja doprowadzi nas do końca świata.

W swojej słynnej książce Browne napisała, że w następstwie zwiększonego globalnego ocieplenia miasta przybrzeżne zostaną zalane wodą w miarę topnienia czap lodowych, lodowców i śniegu. Oznajmiła, że ​​woda przeniknie do środka ziemi, do jej rozgrzanego do czerwoności jądra, co spowoduje potężne wybuchy wulkanów, w tym góry Fuji.

Zdaniem Sylvii Browne, ślepota i głuchota będą całkowicie uleczalne. Kiedy miałoby to nastąpić? Otóż, już w okolicach 2020 r. zostanie opracowane małe cyfrowe urządzenie, przeznaczone do umieszczania w przednich płatach ludzkiego mózgu. Będzie ono w stanie reaktywować poprawną komunikację między ośrodkowym układem nerwowym a narządem wzroku.

Zgodnie z inną przepowiednią słynnej medium, zjawisko zwane przechyleniem biegunowym miałoby osiągnąć swój szczyt około 2020 r. i doprowadzić do wielu klęsk żywiołowych i zmiany pogody na całym świecie.

Pani Browne przepowiedziała, że w przyszłości nastąpi dobrowolne zjednoczenie wszelkich religii, w efekcie czego powstanie globalna koalicja międzywyznaniowa, która będzie aktywnie pomagała osobom w potrzebie.

Dwie Maryje - Ukrywane dzieje żony i matki Jezusa

Sylvia Browne napisała wiele książek o duchowości, tajemniczych zjawiskach, ukrywanych faktach związanych z życiem Jezusa, a także o aniołach i zaświatach. Jedną z ciekawszych pozycji jest opowieść pt. Dwie Maryje - Ukrywane dzieje żony i matki Jezusa

Lista dostępnych na polskim rynku opowieści słynnej medium znajduje się tutaj.

Bibliografia:

1 - Evening Standard - Coronavirus psychic Sylvia Browne's other 2020 and 'end of the world' predictions;

2 - CNN - Coronavirus is bringing a plague of dangerous doomsday predictions.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim ze znajomymi!
Sklep ezoteryczny - Odpromienniki orgonitowe