Tarot,Runy,Reiki - Wróżby,Odczyty,Sesje

Ogłoszenia to specjalne miejsce w naszym serwisie, w którym publikowane są bezpłatne anonse

Jak wstawiać bezpłatne ogłoszenia?

Ogłoszenia są publikowane bezpłatnie. Aby publikować bezpłatne ogłoszenia wystarczy stworzyć własne konto użytkownika, co zwykle zajmuje maksymalnie kilka minut! Utworzony profil możesz uzupełnić o istotne informacje kontaktowe, krótki biogram, zdjęcie profilowe, linki społecznościowe itp itp. Po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, możesz zacząć publikować bezpłatne ogłoszenia!

Obrazek

Oferuję odczyty kart tarota, run i skali astralnych.
Udzielam wyczerpujących i obszernych odpowiedzi na zadane pytania, korzystając ze wszystkich narzędzi dywinacji.
Moje bogate doświadczenie wynika z nieustającej potrzeby badania rzeczywistości tego i innych światów. Uczestniczyłem w wielu kursach tarota, jasnowidzenia, astrologii. Jestem też dyplomowanym uzdrowicielem Reiki. Obecnie sam dzielę się wiedzą, przekazami z duchowych wymiarów (pismo automatyczne), odkrywając tajemnice zapisane w ludzkim DNA.

W ofercie:

  • Czytanie prywatne, poprzez kontakt e-mail. - w zależności od ilości pytań - 25zł
  • Czytanie prywatne - z dostępem do dedykowanego nagrania z opisem i odpowiedzią. - 50 zł
  • Sesje indywidualne na żywo (np. whats app/teams/skype) ustalam bezpośrednio z klientem wraz z ceną, oraz terminem odczytu.
  • Reiki - uzdrawianie, oczyszczanie, programowanie -
  • Terapia metodą reiki / stacjonarne z dojazdem do klienta w Poznaniu i okolicach/ 3 zabiegi - dzień po dniu/ czas trwania około 30 - 60 min. - 150 zł ( w cenie 3 zabiegi łącznie)
  • Reiki - energię można przekazywać wszystkim potrzebującym, nie tylko ludziom, ale też zwierzętom, oraz zapisywać energię na przedmiotach i przestrzeni.

Zapraszam do kontaktu.