Obrazek
Wróżka Mirtha - Magiczne rytuały - Okultyzm

Okultyzm i magia pasjonują mnie od czasów dzieciństwa, które spędziłam w odległej Brazylii. W mojej codziennej praktyce okultystycznej zajmuje się rytuałami i innego rodzaju ceremoniami bazującymi głównie na tradycji Voodoo. Przeprowadzam skuteczne rytuały na miłość i szczęście, ale również rytuały na uwolnienie się od negatywnych osób i rozwiązywanie życiowych problemów. Wróżę między innymi z tafli wody, ognia, wiatru, ale nie tylko. Znam potężne rytuały i zaklęcia, które sprawią, że będziesz znów w stanie cieszyć się życiem, jak wówczas, gdy byłeś dzieckiem. 

Aby rozpocząć, wystarczy przesłać mi jakiś drobny osobisty przedmiot, taki jak np. guzik od koszuli, którą często na sobie miewasz. Gwarantuję nie tylko skuteczność moich praktyk, ale również minimalne honorarium, jakie pobieram za moje usługi. Przed wykonaniem rytuały biorę od Ciebie drobną zaliczkę, jakieś 30-50 zł. Resztę płacisz po uzyskaniu pożądanego efekty (lub nie płacisz, jeśli go nie odnotujesz, ale to się jeszcze nigdy nie zdarzyło). Koszt typowego rytuału to 150 zł, jednak wiele zależy od konkretnych potrzeb i panujących okoliczności. 

Zajmuję się również ziołolecznictwem i posiadam wiedzę o pradawnych recepturach na różnorodne dolegliwości. Swoim klientom podaję szczegółową informację o  składnikach, tak aby mogli się skonsultować ze swoim lekarzem - jak wiadomo nie każdy może przyjmować niektóre zioła (interakcje z lekami, indywidualna nadwrażliwość, reakcje alergiczne, nietolerancje, niektóre choroby przewlekłe, ogólny stan zdrowia).

Serdecznie zapraszam